Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

erkeklere özel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

- 48 -

Kayıtlı Üye
bir yazıda scw de hanımlara özel bir bölümün olduğunu okudum..
arzum mümkünse gene dışarıya kapalı erkeklere özel bir bölüm..
bunu kıskanlğımdan falan istemiyorum..sebebi buna bende dahil olmak üzere..bazen kendimizi kaptırıyoruz..
bu özel bölümde..abartsak da sorun olmaz diye düşündüm..
eğer mümkünse böyle bir bölüm arzu ederim..yani gene tabiki normal olarak forumda olacağız..burda çok konu paylaşmayız..tek tük.. diye düşündüm başka arkadaşlar ne bilmiyorum..

bi de mümkünse ağlayan küçük avatar..arzu ediyorum..

şimdiden olsa da olmasa teşekkür ederim

kirmizi-nokta.jpg

:D

tamam da benim anlamadığım şey erkeklere nasıl özel bir bölüm oluşturacağız ki, bin tane erkek var ha oraya yazmışız ya buraya farkeden hiçbirşey olmayacak. Bayanlar bölümü var evet oraya bayanlar harici adminler dahi giremiyor :D

sonuc olarak bayanlarin okumasini istemedigimiz seyleri orada yazabiliriz anlaminda.

Bana da mantıklı geldi :) Bayanlar göremeyince atış fazla serbest olmasında :D

Zaten neredeyse bütün forum erkek :)
10 bayan üye görmesin diye 1390 erkek üyenin girmesi için bir bölüm yaratmak bence çok saçma.

Saçma?:( bu saçma ve gereksiz lafından bi türlü vazgeçemiyosun Ayberk puhaha

Kendi fikirlerimi söylemekten vazgeçmediğimden olabilir Abi :)
Bence saçma olduğunu dile getirdim. Saçma ve bence saçma demek arasında fark var bana göre.

Kendi fikirlerimi söylemekten vazgeçmediğimden olabilir Abi :)
Bence saçma olduğunu dile getirdim. Saçma ve bence saçma demek arasında fark var bana göre.

Farkı olduğu aşikar kardeşim sadece çok dile getidiğini vurguladım tabiki buda benim şahsi fikrim bunu seni kötülemek karalamak e sadece yazmış olmak için yazmadım....:eek:key:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt