Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

erkek değilmiş o fenerli kadınmış :))

bencede hiç hoş değil umarım o haberi yayınlama gafletinde bulunan editör ve gazatelerini boru gibi öttürürde ders alınır. tüm dünyada futbol mucizesi inanılmaz olay olarak lanse edilen olay bizde nasıl manşet oluyor işte yozlaşmış klasik olaylara bakış açımız bu. bu yüzden buralardayız. zaten bayanın avukatı çıktı yasal sürecin başladığından bahsetti. siz maça gittiğinizde bir erkek olarak fiziksel görünüşünüzle ilgili olumsuz haber yapılsaydı ve tüm türkiyeye reklam olsaydınız ne düşünürdünüz neler hissederdiniz?

Evet bence de alay etmemek lazım, basının yine tam olarak araştırmadan yaptığı büyük bir hata malesef. İşleri güçleri yok kalkmış tribünde böyle birinimi aramışlar yav...

Taraftarlıkla,cinsiyetleri karıştırman ve bunla alay etmen hoş olmuyor,kendi akraban için söylenseydi bu yine böyle dalga gecebilecekmiydin merak ediyorum...

ben kadınla değil olayla dalga geçtim be abi yanlış anlama benı içimde bir art niyet yok
abarttıysam da kusuruma bakma aslında ben size takılıyorum kadınla falanda çok ilgisi yok :))
kızma sen yınede tamam bişey demıyorum artık

Geri
Üst Alt