Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Era jant boyama

intertech

Kayıtlı Üye
Fotoğraflara bakınırken buldum. Babamın aracına 2 yıl önce yapmış olduğum jant boyama işlemi
1.jpg
2.jpg
3.jpg
70194.jpg

94235.jpg

9626.jpg

16487.jpg

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    188.7 KB · Görüntüleme: 14
  • 2.jpg
    2.jpg
    172.2 KB · Görüntüleme: 14
  • 3.jpg
    3.jpg
    203.4 KB · Görüntüleme: 13
Güle güle kullanın yapılan işin kötüsü olmuyor eski görüntüye göre çok çok iyi

son resimde galiba kapaklara bulaştırmışınız :)

Güle güle kullanın yapılan işin kötüsü olmuyor eski görüntüye göre çok çok iyi

son resimde galiba kapaklara bulaştırmışınız :)

Yok Gökhan abi bulaştırma değil o. CD kalemiyle hem jant kapağını hem, lastiği çiziyorum. Belli olmasa da lastiğin yanakları da çizili. Janta, jant kapağını tek seferde takmış oluyorum. Diğer amacımsa lastiklerin sadece üst tarafını çiziyorum, jantların bozuklukları olsa bile eski halinle kullanmış oluyorum. Benim ibizanın kampanaları boyarken de aynısını yaptım belkide takıntı benimki bilemiyorum

Yok Gökhan abi bulaştırma değil o. CD kalemiyle hem jant kapağını hem, lastiği çiziyorum. Belli olmasa da lastiğin yanakları da çizili. Janta, jant kapağını tek seferde takmış oluyorum. Diğer amacımsa lastiklerin sadece üst tarafını çiziyorum, jantların bozuklukları olsa bile eski halinle kullanmış oluyorum. Benim ibizanın kampanaları boyarken de aynısını yaptım belkide takıntı benimki bilemiyorum

:) değişik ve pratif bir yöntem olmuş

Geri
Üst Alt