Epc | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Epc

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Suat0639 tarafından paylaşıldı.

1. Suat0639

Suat0639
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Aracim 2011 model 1.2 tsi sport coupe aracimda fren lambalarim devamlı yanıyor ve epc uyarısı veriyor fren müşürü nü kontrol ettirdim elektrik gelmiyor dedi usta buyuk ihtimalle sorunun beyinde olduğunu söyledi ama kesin net birşey diyemedi daha önce böyle ir arıza başına gelen varmı arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum
    Aracta xenon amerikan park vardı soktum şuan havalı korna kumandalı egsoz sislerde led ampul chip uygulamasi ve anfi bass bağlı extra olarak bunların bir etkisi olmuş olabilirmi ?

Mobil sürüm kullanılarak gönderildi
  2. medicccc

medicccc
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    3
    Epc uyarisi bendede olmustu 10 15 dakika performansli kullanimdan sonra epc uyarisi yandi yavasladim arabayi saga cekip 2 3 dakika diblendirdim rolantide kontak kapatip actim duzeldi. Servise sordugumda kotu yakit kullanimini bagli bu tur problemler oluyor dedi. O siralar doguda oturuyordum ama yakiti hep opetten aldim istanbula geldigimde boyle bi problemle bidaha karsilasmadim.

3. Suat0639

Suat0639
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yakıtı Shell den alıyorum ama benimki sendeki gibi birşey değil devamlı yanıyor epc ve fren lambalarim da devamlı yanıyor.

4. KİREÇ

KİREÇ Trakya Bölge Sorumlusu

Beğenileri:
    5.030
    Ödül Puanları:
    113
    Elektriksel bir sorun olabilir. Benzin istasyonunu değiştir birde öyle dene suat

Trakyalı Gönderdi...

5. Suat0639

Suat0639
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Nette bir yerde beyinden olduğunu söylemişler sorunun tamiri için tavsiye edebileceğiniz biryer varmı?

6. KİREÇ

KİREÇ Trakya Bölge Sorumlusu

Beğenileri:
    5.030
    Ödül Puanları:
    113
    Çorluda dilber oto var yenisanayi sitesinde
    Burgazda da bi sercisar ama haatrlamıyo ismini

Trakyalı Gönderdi...

7. Suat0639

Suat0639
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Ya çalışkandan randevu alıp oraya bi gösterecem kesin sorunu orası söyleyecek galiba bana ondan sonrada bir çaresine bakcaz artik

Sayfayı Paylaş