Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

epc ve sarı motor sorunu

oncelıkle gecmıs olsun !!! bu olayda bastan sona hatalısın oyle yada boyle arabanı toplatmıssın bence hemen o aractan kurtul cunku 3 ay sonra yamulan bı hortum patlar ıkı ay sonra kazada zarar goren bır baska parca gıder vs vs (tabı umarım bu arızalar olmaz)

oncelıkle gecmıs olsun !!! bu olayda bastan sona hatalısın oyle yada boyle arabanı toplatmıssın bence hemen o aractan kurtul cunku 3 ay sonra yamulan bı hortum patlar ıkı ay sonra kazada zarar goren bır baska parca gıder vs vs (tabı umarım bu arızalar olmaz)

teşekkürler cevap için fakat araca 15 milyar harcadım böyle sorun çıkarmaya devam edersede ki eder tahminen satmaktan başka çarem yok peki aracı satmak istesem ne kadara gider aracın son halini eklicem aşaga

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

araç 2011 seat ibiza hb 1.6 105 hp dsg elegance 11.914 km de aracın hava yastıkları degişmiştir

Geçmiş olsun, arıza lambası sensör veya tesisatta sıkıntıyı haber veriyor, arıza teşhis cihazı ile kontrol edilecek bir durum, el yordamı ile yapılamaz. Bunlar ciddi meblağlar (vergi yükü zaten bela) ile alınan otomobilller, kaputu/radyatörü yamuldu diyerek hurdaya ayrılamayacak kadar değerli bence. Fotoğrafta oldukça itici bir görünüm vardır kabul ederim ama, kaput/tampon/radyatör/airbag pahalı diye, pert alaveresi çeviren sigorta şirketlerinin rüzgarına kapılmayın derim. Tamiri pahalı, pert ettim diyen araba, 10 günde nasıl dönüyor peki trafiğe? Hem de bir balya paraya nasıl satabiliyor sigorta şirketi? Bunu da düşünmek lazım. Çoğu hasar tamir edilir, hatta bazen montajı o kadar güzel yapılır ki, showroomdaki otomobilin kapı aralıklarından bile güzel durabilir, layığı ile yapılırsa...

Geçmiş olsun, arıza lambası sensör veya tesisatta sıkıntıyı haber veriyor, arıza teşhis cihazı ile kontrol edilecek bir durum, el yordamı ile yapılamaz. Bunlar ciddi meblağlar (vergi yükü zaten bela) ile alınan otomobilller, kaputu/radyatörü yamuldu diyerek hurdaya ayrılamayacak kadar değerli bence. Fotoğrafta oldukça itici bir görünüm vardır kabul ederim ama, kaput/tampon/radyatör/airbag pahalı diye, pert alaveresi çeviren sigorta şirketlerinin rüzgarına kapılmayın derim. Tamiri pahalı, pert ettim diyen araba, 10 günde nasıl dönüyor peki trafiğe? Hem de bir balya paraya nasıl satabiliyor sigorta şirketi? Bunu da düşünmek lazım. Çoğu hasar tamir edilir, hatta bazen montajı o kadar güzel yapılır ki, showroomdaki otomobilin kapı aralıklarından bile güzel durabilir, layığı ile yapılırsa...

Anladığım kadarıyla arkadaş daha çok yeni. Başına olmadık bir iş gelmiş. Keşke pert için zorlasaydınız. Bazı araç sahipleri perte ayrılmayacak arabayı bile bir yolunu bulup ayırtıyorlar. Uğraşmak zorunda kalmazdınız. Deneyimli biri uğraşır adam ederdi ama deneyimsiz biri ancak satarak işin içinden çıkabilir. Madem onca masraf da edilmiş, artık kendi aracınızın sıkıntılarını çözerek deneyiminizi arttırmaya bakın derim. Önce sağlam, işinin ehli bir usta tavsiyesi alın forumdakilerden; yedek parça falan kolay zaten...

cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar aracı yapan usta pazartesi getir arabayı bakalım dedi yapamazsa artık sizlerden usta tavsiyesi alırım bu arada hepinize yardımlarından dolayı teşekkür ederim

Pert ne ki, anladığım kadarı ile cepten ödenip yaptırılmış bu hasar?

araba iyi toparlanmış gene ama 23.000 tl de az değilki :S gerçi 15 harcamışsınız da genede değermi ki :(

evet para bizden çıktı hava yastığı tertibatı pahalıymış o yüzen o kadar tuttu dedi usta (gerçi ben güvenmiyorum hava yastıklarını takmamışta olabilir) valla okadar para ödedim umarım deger.arabayı götürdüm bugün ustaya aracı hiç bişeye baglamadan sistemdendir sistemden dedi hallederim dedi bakalım halledebilecek mi

araç servisten çıktı sorun sistem deymiş şimdilik hiç bir sorun yok ilgilenen arkadaşlara teşekkürler bu arada iyi ki varsınız :)

anlıyamadığım bir şey var,arabayı duvara çarpıp daha sonra ayrıldım olay yerinden dedin, çekiciyle mi götürdün servise? ve 2.si sana hiçbir servis görevlisi şimdi git tekrar o duvarın olduğu yere ve rapor tuttur demedi mi? sadece olay yerine gidip rapor tutturacaktın sonradan, yetkili servise mi gittin yoksa özel servis mi ankarada

Geri
Üst Alt