Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

epc ve sarı motor sorunu

cevaplar için teşekkürler arkadaşlar bi arkadaş aracın kaskosu yok sanırım demiş aracın kaskosu var servis önce pert dedi sonrada pert degil dedi ben de bişe anlamadım.pazartesi götürücem bakalım ne olacak

Öncelıkle cok gecmıs olsun gercekten baya buyuk bı kaza olmus bıde bu aracı perte ayırmıcaklarsa bıraksınlar cıdden bu ısı

cevaplarınız için teşekkürler axa oyak sigorta araç doğuşta yapılacaktı sağolsun doğuş 23 milyar masraf çıkardı babam fazla dedi ben ne kadar karşı çıksamda sanayiye götürdü

cevaplarınız için teşekkürler axa oyak sigorta araç doğuşta yapılacaktı sağolsun doğuş 23 milyar masraf çıkardı babam fazla dedi ben ne kadar karşı çıksamda sanayiye götürdü

öncelikle geçmiş olsun..kaskolu araç, yetkili servisin ne kadar fiyat çıkardığı sizi neden etkiledi, anlamadım..ister 23 yazsın ister 25, nasılsa kasko ödemiyor mu?

öncelikle geçmiş olsun..kaskolu araç, yetkili servisin ne kadar fiyat çıkardığı sizi neden etkiledi, anlamadım..ister 23 yazsın ister 25, nasılsa kasko ödemiyor mu?

cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar ben duvara çarptım olay yerini terkettim o yüzden kasko olay yerini terk ettigim için para ödemem dedi

Geri
Üst Alt