Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

epc ve sarı motor sorunu

CUPRA BOCANEGRA

Kayıtlı Üye
arkadaşlar geçenlerde kaza yaptım aşagıya eklicem resimleri şimdi araç yapıldı fakat araç eskisi gibi degil bir iki gün önce (S) spor modda yüksek devirde sarı motor lambası ikazı verdi pek aldırmadım bugün de sarı motor lambası ve epc aynı anda ikaz verdi ve araç titremeye başladı önceden böyle bişe yoktu kazadan sonra oldu sizce sıkıntı neyde olabilir.cevaplar için şimdiden teşekkürler

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

forum kuralları gereği zahmet olmazssa kendini üyelerimiz bölümünden tanıtırmısın ............................................

• Beğen
Reaksiyonlar: PORO
bu araba nasıl perte ayrılmamış ona şaşırdım ayrıca

forum kuralları gereği zahmet olmazssa kendini üyelerimiz bölümünden tanıtırmısın ............................................

ben kendimi tanıttım diye hatırlıyodum demek başka formla karıştırdım kusura bakmayın hemen tanıtıyorum kendimi

harbiden heee bu araç nasıl perte çıkmaz

geçmiş olsun ışıkların anlamı herşey olabilir servise sokman lazım anlamsız yorum yapmaya gerek yok burdan titreme varsa sanırım benzin kelebeğinden olabilri epc ışığıda bu yüzden yanmıştır yakıtada baktır

kaskosu olmayan bir araç daha sanırım,perte çıkmaması imkansız gibi bişi.

abı benzın kelebegı dıye bırsey yok,gaz kelebegını mı kastettıgın ?
Epc ısıgı yandıgında bu arabanın butun elektrık aksamını temsıl eden bır uyarı ısıgıdır.Dıagnostık cıhazına takılmadan gozle gorulmeyen bır sey anlasılamaz.Araba kazalı oldugu ıcın suan tahmın bıle yurutulmeye calısılsa zor olucak,servıte dıagnostık e baglattıgında arıza kodlarını da sorup buraya yazarsan ıyı olur.

öncelikle geçmiş olsun. önden büyük kazası olan araçlarda çok sık arıza ışığı yanma riski var. kolay kolay da düzen tutmuyorlar.

Geri
Üst Alt