Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Epc ve motor ariza ışığı

muharrem69

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar dün araç çalıştıktan 10 dk falan sonra seyir halindeyken rampada hafif araç devri 2.500 falan gelince epc ve motor ışığı yandı motor terlemeye gaz yememeye başladı sağa çektim stop ettim çalıştırdım tekrar yaptı manuele aldim eve kadar geldim yarın servise götüreceğim size sormak istedim aynı arızayı yaşayan vardır diye araç 1.0 tsi dsg 2019

Geçmiş olsun Boğaz kelebeği olabilir

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geçmiş olsun Boğaz kelebeği olabilir

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Teşekkürler boğaz kelebegi buji bobinleri kontrol ettirdim ustama sonrasında servise gittim fakat serviste geçici ariza gözüküyor şimdilik işlem yapamayız cihaza bağladık öyle gözüküyor dedi servis yine yaparsa detayli incelemenizi lazim birçok sebepten yapabilir dedi sanırım forumda bu sorunu yaşayan çok kimse yok

Geri
Üst Alt