Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Epc Ve Arıza Teşhis Işığı Yandı

selimtkz

Kayıtlı Üye
Aracım 2004 İbiza 1.4 16v

Okula gittim park ettim geri dönerken ışıklar yandı. Epc ışığı kontağı kapatıp açınca bazen yanmıyor ama 10-15 dk sonra devreye giriyor trafikde. Ama Arıza Teşhis ışığı hiç sönmüyor.
Tahminen sorun nedir ve ne kadar mal olur bana. Sorunun ne olduğuna dair makul ücret veya ücretsiz baktırabileceğim bir yer varmı bildiğiniz. Kayadibi Makinaya bağlamak için 50 lira istedi altı üstü 2 dk sürüyor.

kendini üyelerimiz bölümünde tanıtırsan sorularına daha hızlı cevap alırsın benden sana tavsiye...

2 durumda bu arıza lambaları çok yanıyor; 1. si yakıt kalitesinden yada yakıttaki pislikten 2. si ekzosta bi sensör vardı ismini hatırlayamıyorum onun arızalanmasından dolayı.... araçta bi farklılık söz konusumu?.. birde eğer izmit-körfez tarafına yolun düşerse ücretsiz bağlatırım pc ye :) ama ibizacılar sana daha iyi yardımcı olacaktır...

ha birde yanlış anlaşılmasın başka bişeydende olabilir o yüzden en kısa zamanda tespit yaptırman en hayırlısı olacaktır....

Katalizorden olabilir dedi biriside. bilmiyorum depoyu komple boşalttım yeni yakıt aldım düzelmedi. Çok rahatsız etti.
2 durumda bu arıza lambaları çok yanıyor; 1. si yakıt kalitesinden yada yakıttaki pislikten 2. si ekzosta bi sensör vardı ismini hatırlayamıyorum onun arızalanmasından dolayı.... araçta bi farklılık söz konusumu?.. birde eğer izmit-körfez tarafına yolun düşerse ücretsiz bağlatırım pc ye :) ama ibizacılar sana daha iyi yardımcı olacaktır...

Evet benim demek istediğimde o sanırım... Yinede sen en kısa zamanda gerekirse 50 tl ye kıy git baktır sonra o 50 tl yi 10 ile çarpmak zorunda kalma...

Sorun çözüldü Vw Tech 'de Fren Müşürü yada Gaz Müşürü değişti şuan aklımda değil :) Ayrıca soğutmada suyunda kaçak varmış su kalmamış çünkü, Fan Müşürü değişti, yeniden antifriz kondu.Boğaz Kelebeği temizlendi. Hepsi için Fiyat 100 TL tuttu.

Sorun çözüldü Vw Tech 'de Fren Müşürü yada Gaz Müşürü değişti şuan aklımda değil :) Ayrıca soğutmada suyunda kaçak varmış su kalmamış çünkü, Fan Müşürü değişti, yeniden antifriz kondu.Boğaz Kelebeği temizlendi. Hepsi için Fiyat 100 TL tuttu.
ahh ahh avrupa yakasındada böle yer olsa keşke :) Geçmiş olsun.

Geri
Üst Alt