Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Epc sorunu

Herkese kolay gelsin, aracımı yüksek devirli kullandığım zaman (7-8k devir) gaz yemiyor, yani çok gaza sonuna kadar basıyorum ama tepkime olmuyor, durunca da stop ediyor, sadece aracı sıkıştırdığım zaman oluyor, aracım seat ibiza 1.2 tsi sport 2011

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Yakıt besleme ile ilgili sıkıntı olabilir yada yakıt hava emiş değerleri tam performanslı çalışmıyor bırakınca da boğulup stop ediyor olma ihtimali var @MARAZ37 abim daha net cevap verir

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Herkese kolay gelsin, aracımı yüksek devirli kullandığım zaman (7-8k devir) gaz yemiyor, yani çok gaza sonuna kadar basıyorum ama tepkime olmuyor, durunca da stop ediyor, sadece aracı sıkıştırdığım zaman oluyor, aracım seat ibiza 1.2 tsi sport 2011

Arıza olarak test cihazına bağlandığında ne arıza veriyor

Hiç bir arıza vermiyor garip bir şekilde, geçenlerde hava aşırı soğuktu, aracı çalıştırır çalıştırmaz epc ışığını yaktı, hafif eğimli rampayı yarım debriyaj çıktım, araç ısındıktan sonra arıza lambası sönmüştü

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

1 yıl boyunca aynı sorunu yaşadım her defasında bir arıza görünmüyor dediler rampa yukarı çıkarken vites küçültüp gazladığımda sürekli yakıyordu son zamanlarda da her yüksek hıza çıktığımda yakmaya başladı servise gittim bu sorunu artık çözün dedim araba sizde kalsın alın gezin bana halledin verin. tüm gün uğraştılar bir şeyler yaptılar yine yandı yine yandı. En son turbo valfi mi ne onu değiştirdiler sonra da rehberli diagnoz ayarı gibi birşeyler dediler tam hatırlamıyorum o ayarı yaptıktan sonra çok şükür sorunum çözüldü. Ancak her sorun aynı değildir gaz kelebeği temizlet diyen de var aldığın yakıttan yapan diyen de vardı. Umarım yardımcı olmuşumdur.

Geri
Üst Alt