Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Epc ışığı

Dostlar arabamı aldım. ama işlerim yoğunluğundan sizi bilgilendiremedim. Zinciri değiştirmişler, turbo için bana sadece yazılım uygulamışlar, kavramamı değiştirmişler. Yani anlayacağınız arabayı sıfırlattılar. ama gene 1. vites ile 2. vites geçişi sırasında hafif bir tekleme var gibi geldi. bakalım göreceğiz.... ilgi ve alakanız için içten teşekkürler..
Sana yardimci olmak adina soyluyorum turbonu sadece guncellemislerse ayni sorunu tekrar yasama olasiligin yuksek.

Turbo Ayar pulu taktır Aracına bilmediklerini Zannetmem ama genede bi sor sen :eek:key:
Aynı sorun tekrar yaşanabilir..

arkadaşlar bu epc ışığı benimde dikkatimi çekti kontağı çevirdikten sonra bütün uyarı ışıkları yanıyor sonra bir kısmı sönüyor fakat epc hala yanık durumda marşa basıyorum araç çalıştığında diğer açık kalan uyarı ışıkları ile birlikte epc de sönüyor bu durum normalmi. :şoför

arkadaşlar bu epc ışığı benimde dikkatimi çekti kontağı çevirdikten sonra bütün uyarı ışıkları yanıyor sonra bir kısmı sönüyor fakat epc hala yanık durumda marşa basıyorum araç çalıştığında diğer açık kalan uyarı ışıkları ile birlikte epc de sönüyor bu durum normalmi. :şoför[/QUOTE]

Normal.

Geri
Üst Alt