Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

EPC ışığı yandı yolda kaldım...

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında _AS_ tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. _AS_

_AS_ SCW Üyesi

1.184
    138
    63
    Bugün sakin sakin Ataköyden Beykente gelirken Beykent ışıklarında yeşil yanmasıyla beraber aracımı kaldıramadım. Devir 2000 in üzerine çıkamadı ve EPC ışığı yandı göstergede. Zar zor 50 metre ileriye kadar yürüttüm gaz verince boğuluyordu araç seat yol yardımı aradım ve doğuş esenyurta çektirdim. Mesai bittiği için kaldı öyle mal gibi arabam. Katalizatör benzin kalitesi falan filan olabilir dediler yarın bakılacak acil serviste.

Doğuşta aracı tekrar çalıştırdığımda bir sıkıntı yoktu ama neyden kaynaklandığını bilmiyorum benzinide öyle saçma sapan yerlerden almam.

Başına böyle birşey gelen veya herhangi bir fikri olan var mı?

Pazar günkü çizik olayından sonra şimdi de bu çıktı başıma accayip canım sıkkın...

2. freesezar

freesezar SCW Üyesi

1.342
    282
    83
    geçmiş olsun sıkma canını boşver

Bunu beğendi. _AS_ bunu beğendi.
  3. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    ahmet gaz kelebeğiile alakalıdır benim başıma aynı olay geldi frenlerbile sertleşmiştir yanılmıyorsam sende de bende öyleolmuştu araç gaz yemiyordu

4. _AS_

_AS_ SCW Üyesi

1.184
    138
    63
    VAlla frenleri kontrol etme şansım olmadı hızlanamadım bile çünkü:) Turbo dan falan korkuyorum ama kendini bilmez gibi araç kullanmam motor ısınmadan zorlamam hoş fazla agresif kullanımımda yoktur tek bir sıkıntısı yoktu mekanik olarak bu güne kadar pat diye yolda bıraktı. İns kelebek falan birşeydir de fazla sıkıntı yaratmaz.

5. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    öncelikle geçmiş olsun Ahmet. bence korkulacak bişey yoktur. olsa bile araba garanti kapsamında değilmi??

6. skymz

skymz SCW Üyesi

1.545
    348
    83
    Geçmiş olsun Ahmet,büyük ihtimalle boğaz kelebeği kurum yapmıştır,temizlenince birşeyi kalmaz...

7. _AS_

_AS_ SCW Üyesi

1.184
    138
    63
    Garanti kapsamında evet yanlız benzin pompası kalitesiz yakıt vs birşey çıkarsa cebimden çıkacak. Son aldığım benzinin fişi duruyor bir işe yarar mı bu durumda bilen var mı?

8. _AS_

_AS_ SCW Üyesi

1.184
    138
    63
    İns öyledir abi de 24binde ki 1 senelik araba nasıl kurum yapar onu anlayamadım.

9. _AS_

_AS_ SCW Üyesi

1.184
    138
    63
    Bilenlere birşey daha sormak istiyorum. Bana tadilat 24 saati geçtikten sonra araç temin edilebileceğini söyledi seat yol yardım. Yanlız 2 gün tatil var önümüzde ve bana pazar günü için araç lazım bunun prosedürü nedir?

10. bbj_bt

bbj_bt SCW Üyesi

2.354
    234
    63
    Benim bildigim ( yanlıs bilmiyorsam) EPC ışıgı motor ikaz ile ilgiliydi...

çok geçmiş olsun kardeşim

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş