• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

EPC ışığı yandı..

volkan ege

Kayıtlı Üye
İsim
volkan
Nereden
Adana
Arkadaslar benim epc lambasi yandi aracim isindiktan sonra gaz yemiyor rolantide 1 devirin uzerinde kaliyo gitmiyo arac.bana bogaz kelebegi arizali dediler degistirdim olmadi basinc sensoru dediler onu degistirdim olmadi erzurum servise gittim bobin dediler onlari degistirdim olmadi simdi servis beyinle komple tesisat degisecek diyo 8 bin tl ucret cikariyo bana yardim edin napmam gerek bildiginiz bi usta varsa bana yonlendirin 05415730501

kirlisakal

Moderatör
İsim
Metin Emiroğullarından
Nereden
Manisa
Araç
Cordoba 1.4 TDI Stylance
Arkadaslar benim epc lambasi yandi aracim isindiktan sonra gaz yemiyor rolantide 1 devirin uzerinde kaliyo gitmiyo arac.bana bogaz kelebegi arizali dediler degistirdim olmadi basinc sensoru dediler onu degistirdim olmadi erzurum servise gittim bobin dediler onlari degistirdim olmadi simdi servis beyinle komple tesisat degisecek diyo 8 bin tl ucret cikariyo bana yardim edin napmam gerek bildiginiz bi usta varsa bana yonlendirin 05415730501
ohaa o da neymiş 8000 liralık ne var ki dikkatimi cekti.üzüldüm şahsen gecmiş olsun bozma moralini.iyi bi servise götür yada anlat.iyi bi usta işini cözer kanısındayım.arac ne model kaç model motor kaç tdi mi açıklayıcı yazarsan arkadaşlar yardımcı olur.

doğan arslan

Kayıtlı Üye
İsim
doğan
Nereden
Tekirdağ
Araç
Leon 1.9 TDI Signo
Plaka
59ZA866
benimde yandı ama sanırım lpg de kullanırken yanıyor, bir süre benzinde kullanınca sönüyor

Acar

Kayıtlı Üye
İsim
Rifat
Nereden
Malatya
Araç
Toledo 1.2 TSI Style
Arkadaşlar Allah rızası için yardımcı olun 2013 1.2 Toledo arabam var 2500 - 3000 devirde araç tekleme yapıyor ve EPC ışığını yakıyor gaz yemiyor etmediğim masraf kalmadı bı yardımcı olun

Üst Alt