Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

EPC ışığı yandı yolda kaldım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
çok geçmiş olsun..epc yandıktan sonra motorda bir titreme yoksa geçici bir şeydir..
sensönlerden biri o anda bir hata algılamıştır ve geçer inşeALLAH

çok geçmiş olsun..epc yandıktan sonra motorda bir titreme yoksa geçici bir şeydir..
sensönlerden biri o anda bir hata algılamıştır ve geçer inşeALLAH
Titreme yoktu bende fakat motor boğuldu gazı yemedi 20hp lik araba gibi oldu. egsozdan gaza basıldığındaki seside dinledim orda da bir boğukluk vardı. Hiçbir sorun yokken epc yansa bende donanımsal anlık bir hata bulmuştur diye düşüneceğim fakat ışıklardan sonra soldan sağa zor geçtim.

Bilenlere birşey daha sormak istiyorum. Bana tadilat 24 saati geçtikten sonra araç temin edilebileceğini söyledi seat yol yardım. Yanlız 2 gün tatil var önümüzde ve bana pazar günü için araç lazım bunun prosedürü nedir?

Bilen yok mu?

Geçmiş olsun öncelikle.
Eğer aracın kaskoluysa ki öyledir.. Kaza sonrasını aracını kullanamadığın serviste kalan süre için genelde 3 veya 5 günlük ( aracın tamir süresine göre eksper kararı ile ) verilen araçtır. Aracın arıza durumlarını kapsamaz. Ancak firmadan firmaya da değişmekte bu durum. Kasko firmanı bir ara, birde servise sor derim.

aynı olay geçen hafta başıma geldi..2. köprü yolunda orta şeritte kaldım :) ... doğuş oto maslakta teşhis koyuldu..motor kısmında bulunan bir kablo temassızlık yapıyomuş..değiştiler düzeldi..tabi sende aynı sorundan dolayı mı yanıyo bilinmez...

Geçmiş olsun öncelikle.
Eğer aracın kaskoluysa ki öyledir.. Kaza sonrasını aracını kullanamadığın serviste kalan süre için genelde 3 veya 5 günlük ( aracın tamir süresine göre eksper kararı ile ) verilen araçtır. Aracın arıza durumlarını kapsamaz. Ancak firmadan firmaya da değişmekte bu durum. Kasko firmanı bir ara, birde servise sor derim.
Yalnız ben kaskodan çağırmadım çekiciyi seat yol yardımı aradım onların söyledikleri 24 saati geçerse veriyoruz dedi ama tatil günlerini kapsıyor mu bunu merak ediyorum.

aynı olay geçen hafta başıma geldi..2. köprü yolunda orta şeritte kaldım :) ... doğuş oto maslakta teşhis koyuldu..motor kısmında bulunan bir kablo temassızlık yapıyomuş..değiştiler düzeldi..tabi sende aynı sorundan dolayı mı yanıyo bilinmez...

İns böyle saçma bir sorundur benimkiside :)

isim vermicem başka bir seat servsinin koyduğu teşhiside sölimm ' turbo arızası' eğer doğuşa götürmesem motor bloğunu söküceklerdi

• Beğen
Reaksiyonlar: _AS_
çok geçmiş olsun umarım buyuk bı sorun fln cıkmaz kaan abının kı gıbı ufak bı sebebden meydana gelmıstır

• Beğen
Çok Geçmiş olsun hocam kafanı fazla takma çok ciddi bir sorun olucağını zannetmiyorum birebir aynı sorun kardeşimin arabasında gerçekleşti kurum birikmiş fln dediler temizlendi ve geçti büyük bir sorun olucağını zannetmiyorum... tekrar geçmiş olsun...

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt