Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Enkei rp03 nerden bulurum

huzeyir

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu janti nasıl bulabilirim. 17" 5x100
benzer önerisi olan varmı

toledocular ıbızacılar vardı kullanan,çok değerli jant dilerim bulursun kardeşim.

İnşallah temizini bulabilirsin....
Çok kaliteli ve hafif jant...

Benim Jantlara Çok Benziyor Ama Benimkinin Markası Modeli Ney Bilmiyorum İçinda Racing Falan Bişeyler Yazıyor :D

Sıfır bulabilirmiyim. 17 inç e gecmek istiyorum ama baska modeller pek hoşuma gitmiyor almişler iyisi olsun istiyorum :)))
Bi daha jant değiştirmeyeceğim :D

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Üretimi bildiğim kadarıyla yok...
Sıfır bulman çok zor...
Anca ikinci el temiz bulup hassas kumlama ile kumlayıp elektrostatik boya yaptırırsan sıfır jant sahibi olursun...

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Üretimi bildiğim kadarıyla yok...
Sıfır bulman çok zor...
Anca ikinci el temiz bulup hassas kumlama ile kumlayıp elektrostatik boya yaptırırsan sıfır jant sahibi olursun...

Enkei nin racing modeli oldugu için göbeklerde racing yazıyor...
İkinci soru replika mı yoksa orjinal mi?
En güzeli kolların arkasındaki enkei amblemine bakmak....

Bol şanslar...
Bence çıkma bulmak ta zor bu jantı, çünku beğenilen bir ürün anca sorun varsa kullanıcı söktürmüştür, o da size gelmez. Başka jantlara yönelin derim.

Geri
Üst Alt