Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

enjektör problemimi acaba

meydel

Kayıtlı Üye
aracımdan gaza yüklenince siyah duman çıkıyor park halinde gaza yükleniyorum siyah duman atıyor ve yere siyah kurumlar yapışıyor acaba enjektörlerdemi problem var bide bazen çalışırken sesi kesik kesik çıkıyor . araç dizel. bide bu problem yağ eksilmesine sebep olabilirmi yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Dizel araçta siyah duman atması iyi oldugunu hatırlıyorum yag eksıltme olcagını sanmıyorum eger yag eksıltse zaten sıyah beyaz karısımı duman cıkması lazım ama araçta kurum varsa galba kesilme nın sebebı oo olabalır oda carbon clean yaptırırsanız sıkıntı kalmaz dıye bılıyorum zaten gorunce dıger arkadaslar daha detaylı sekılde yardımcı olurlar

Bakım geçmişi nasıl, kaç km de bir enjektör temizliği yapıldı acaba?

Tüm motorlarda, hele ki diesel yakıtlılarda, carbon temizliği, mekanik ömür açısından çok önemlidir. Her ürün temizliği de sağlamaz bu da ayrı konu, en azından sağlayabildiğini test raporu ile gösteremez.

Geri
Üst Alt