Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Engelli araç alımı nasıl olur ?

benim eniştem amcaoğlu üzerine aldı 67 bin lik passatı 48 bine aldı... çok avantajlı...

geçen bizim bi akraba kızının üzerinden aldı..ötv ödemedi..kdv için idari mahkemeye dava açtı..kdv yi dacadan sonra veriyorlarmış geri..astra almıştı..sanırım 1.3..

Benim fikrim, devletin sakatlara ayırdığı bir bütçeden (Vergi indirimi) sakat olmayan bir insanın yararlanması pek etik değildir.

Yorumları okudum dostlar teşekkürler, fakat bana söylenilen 5 yıl içerisinde yeni araç alamıyor ama 3 yıl sonra satış verebiliyormuşuz doğrumudur? ( Satıştan sonra 2 yıl daha beklenip 5 yılın dolması bekleniyormuş )

A6 2.0 TDI kurtlar vadisi spec dolaşmadan rahat etmiycen dimi kardeşim bide 54 plaka tam sakat :) herkes gider mersine Patronum Gider Burnunun Dİkine.....:)

s line olur spec mpec anlamam yakışır ama bu sefer DeVe plaka olmasın yeter

s line olur spec mpec anlamam yakışır ama bu sefer DeVe plaka olmasın yeter

Abi 2bölüm oynatsalar Serbay a kurtlar vadisinde bi 740 bi 520 binse kapı açsalar şu sevdadan vazgeçse illa alacağı araç gocaman olacakmış:D al bi 4*4 pick up vergisi uygun büyük motor yogh diyo :)

valla ben ona bu gün kahve içerken dedim a4 station quatro çoluk çocuk çombalak cümbür cemaat kullan

Geri
Üst Alt