ENGELLİLER İÇİN ENGELLERİ KALDIRALIM!!! | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

ENGELLİLER İÇİN ENGELLERİ KALDIRALIM!!!

dadaş34

VİP Üye
Administrator

İnternette gezinirken bu fotoyu buldum ve sizinle paylaşmak istedim malesef gün içinde bu tarz olaylarla sıkça karşılaşıyoruz engelli rampasına kaldırımlara ve alış veriş merkezlerinin engelli kardeşlerimiz için ayrılan otopark kısımlarına park eden araçlar onların yaşamına çelme takıyor... Duyarlı olmanız ümidiyle. HER SAĞLAM BİR ENGELLİ ADAYIDIR... Ve eminimki resimde gördüğümüz arac sahibi aracını park ederken birkez daha düşünecektir...

ÇOK YARATICI BİRİSİYİM ACAYİP SORUN YARATIRIM

memet_one

VİP Üye
Administrator
Çok güzel bir konuya değildin kardeşim bende çok sinir oluyorum böyle yapanlara hatta uyardığım bile oluyor ama bizim vurdum duymazlığımız sürdükçe bu görüntüler devam eder

kurye ile elden teslime verildi

Samet Balcik

Forumdan Uzaklaştırıldı
Aynen arkadaşlar. Özellikle AVM'lerde insanlar kapıya yakın olsun die engelli araç yerine park ediyor.. Çok bencil insanoğlu.. İyi fikir bende sprey atayım bagaja..

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir

Maviş

Forumdan Uzaklaştırıldı
Arkadaşlar haklısınız àma artık engelli işaret ı plaka da mecbur ı değil sadece ön camında küçük bir kart oluyor boyamadan önce bakın derim

16cdf48