Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

En uygun lastik ebatı

Ersan Şengül

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba 2013 model seat ibiza aracım var şuan üzerinde 215.45.17 lastik var fakat 225.40.17 alıp taksam acaba sürtme yaparmı bilgisi olan varmı

D6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

evet sürtme yapar

205/40/17 iyidir

Jant ofset i önemli..bu işleri biliçli olarak yapalım arkadaşlar,aracımızın km.hız göstergesine dahi etki edecegini unutmayalım
[doublepost=1461766227,1461766071][/doublepost]Birde aracımızın konforundan ödün veriyoruz...bir kaç zaman sonra açılacak konuyu görür gibiyim,Arkadaşlar...aracımda çoooook ses var

Sürtme yapar aracın yakıtı artar motoru yorarsın 205/45/17 ıyıdır bende bu ölçüleri kullanıyorum memnunum

BENi EDS'LER iYi TANIR...

asfaltta sürtmez belkı ama,bozuk stabiliz yolda sürter rahatsız eder....inceldikce kopartacan lastıkleri :)

Merhaba
Benim aracimda 225.45.17 var benimkindede cok sea ve konfor hic yok

Sürtme yapar aracın yakıtı artar motoru yorarsın 205/45/17 ıyıdır bende bu ölçüleri kullanıyorum memnunum

BENi EDS'LER iYi TANIR...
Teşekkür ederim ben 1 yıldır 215.45.17 kullanıyorum hiç sürtme yapmadı, şimdi de 225.40.17düşünüyordum ama sürtme yapar diye tedirgin oldum,lastikçi sürtme yapmaz dedi, biz ibizalara takıyoruz dedi ama pek inandırıcı gelmedi. En iyisi gene aynı ebatta alayım. Teşekkürler

D6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt