Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

en sonunda nazar değdi birisi vurup kaçmış!!

tşk ler herkese bugun sabah 9 da sanayıye gıttım kaza anındakı fotoları cekmıstım ıse yaradı sıgortayla anlasmalı kaportacıda yaptırdım arabayı boyaya bıle gerek kalmadı cekıc pasta cıla ıle hallettık. kaskodan alıcaz paramızı ıns. uzucu ve sıkıcı bı durum yapıcak bısey yok artık ufak tefek ızlerle yola devam:D

gelmiş olsun arda aynısı benimde başıma geldi bağırıp çağırmaktan başka birşey yapamadım çiziklerde hatıra olarak duruyor :(

az önce bir honda cıvıc dururağan haldeyken aynı yerden vuruyordu sağa kaçtım kurtardım:D noluyor bu ınsanlara ya?

olur bunlar arabacılarda...bizlere bişey olmasın arda gerisi rahman

tşk ler herkese bugun sabah 9 da sanayıye gıttım kaza anındakı fotoları cekmıstım ıse yaradı sıgortayla anlasmalı kaportacıda yaptırdım arabayı boyaya bıle gerek kalmadı cekıc pasta cıla ıle hallettık. kaskodan alıcaz paramızı ıns. uzucu ve sıkıcı bı durum yapıcak bısey yok artık ufak tefek ızlerle yola devam:D

kaskoyu neden bı cekıcletmek ıcın bozdun olum ya,30 40 tl ye zaten yaparlardı seneye bıton kasko parası oducen?

Geri
Üst Alt