Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

en sonunda nazar değdi birisi vurup kaçmış!!

çok geçmiş olsun can sıkıcı bi durum.Bide iki parçaya birden sürtmüş.Okulun giriş çıkışında da mı kamera yok.Genelde oralara koyarlar girip çıkan kayıt altına alınsın diye belki ordan ulaşılabilir.

okulun cıkısında kamera vardır kesınde okdr arac ıcınden nasıl bulunucakkı. bır suru otopark var ben olayı gec gordum belkıde sabah vurdu kactı.

gecmıs olsun arda,rapora gerek yok fotosunu ver b de beyan yaz kaskoya halledıyorlar sıkma canını

geçmiş olsun böyle dengesiz çok bizim toledoyada 2 kez vurdular bu şekilde.

gecmis olsun arda, Allah daha buyuklerinden korusun..

geçmiş olsun arda..ilk işin bilkentteki gri otoların sağ ön tamponlarına bakmak olsun , belki yaptırmadan gelir yada pasta falan yaptırmıştır belli olabilir..

aynen bencede arabalara bak sürekli
tam dayaklık ya

sağ ön tarafıyla senin araca sürtmüştür büyük olasılıkla okul çıkışındaki kameralardan gri yada beyaz arabaların sağ ön köşelerine bakmaya çalışsan çok uzun sürecek bir iş ama üşenmeyip bulmak gerek aslında... geçmiş olsun bu arada rapora gerek yok beyan bu işi halleder ama kaskonu bozmuş olacaksın yada kasko bozulmuşsada 2. bir hasar olacak ve kaskonun bitimine kadar sana geriye 1 hak kalmış oluyor her türlü zarar yani arabanın ezilmiş olmasıda cabası...:(

kardeşim çok geçmiş olsun üzüldüm
benim başımada yaklaşık 3 yıl kadar önce böyle bir benzer olay geldi.ben acemilik yapıp aracı olay yerinden alıp adamın peşine düştüm. daha sonra polise haber verdim. polis olay yeri nerde oldu dedi 200 m geride dedim o halde neden sen burdasın dediler bende araca zarar veren kamyon buraya park etmiş peşine düştüm dedim.
polis bana nedesin dinleyin .... krdeşim suçlu sensin nmeden aracı kaldırdın bu adam sana vurmamışki adam buraya park etmişsen adamın yanına gelmişsin senin vurmadığın ne malım
diye söyleyince çıldırdım. ters düşüncede bana 250 tl ceza yazdı.
anlayacağın kardeşim ve diğer kardeşlerim 3 yıl önce neyse şimdide düzen aynı herzaman biz madurlar suçsuz oluruz.ve olmaya devam ederiz.
tekrar tekrar geçmiş olsun

kardeşim geçmiş olsun.. yağlı çekiç yaptır üstüne birde pasta cila çelersin tamamdır. hiç bişey yok arabanda merak etme sen..

Geri
Üst Alt