Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

En sonunda bu da oldu .. taksiciyle birbirimize girdik..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mrtcntkn

Kayıtlı Üye
nautilusun aptalca yön kavramından dolayı ters yönden gelen taksiciyle kafa kafaya geldik..abuk subuk konuştu..adam indi bende indim
girdik birbirimize ..(tabi bunların hepsi babamın gözü önünde oluyo..) sonra babam ayırmak için beni tuttu..ee taksici boşa çıktı o geldi yere düştüm ben..tekrar adamı yere düşürüp 2 tane daha vurdum uzaklaştım babamda taksiciyi arabasına bindirip yolladı..plakasınıda aldım şerefsizin..

Gecmis olsun turkiyedeki taksiciler araba kullanmasini bilmiyor butun yol onlarin zaten

Geçmiş olsun... Keşke yaşanmasaydı ama maalesef oluyor... Aracıma şöyle kodummu oturtabileceğim cinsten bişey (kazma sapı falan) koyayım demiştim de sonra vazgeçtim. Elinin altında olunca kullanıyor da... Allah muhafaza kendini tutamayabilir insan... İşinde gücünde olan efendi efendi yaşayanlara Allah sabır versin...

bende dün bi transporter ile kapıştım kameralar vardı arabadan inmeye cesaret edemedim kendimden korktum elimde kalırlar diye.. arabada ne bulduysam camdan fırlattım adama hareket halinde

sakin olmak lazım bu durumlarda geçmiş olsun

arabada odun taşıyın diyorum size dilimde tüy bitti

Gecmis olsunda olmasa iyiymis gerek yok hep sabirli olalim trafikte

Keyifsiz bir durum ama insanin bazen kani beynine sicratiyorlar ama ben kavgaya karsiyim bi hummerim olsunda boylelerin kaputunun ustune cikmak butun sinirini alir:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt