Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

En sonunda bu da oldu .. taksiciyle birbirimize girdik..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Efe bu biber gazı sanırım ayılarda çok etkiliydi, ayıları uzaklaştırmak için artık silah değil biber gazı kullanımı yaygınlaştırılmaya çalışılıyor. taksici ile nedense birden çağrışım yaptı çok güldüm bu hale :D:D

hahahaha abi zaten bi fıkra var biliomusunuz bilmiyorum ama paylaşiyim=))

Bir gün bir çocuk ve babası taksi ile bir yere gitmektedirler. Çocuk tabi meraklı her önüne geleni babasına sorar. Çocuk caddenin köşesinde bir kadın görür ve babasına sorar:
-Baba bu ne? baba bu ne? Babası cevap verir:
- Oğlum, o iş kadını iş yapar..
Tam bu sırada taksici arkaya döner ve der ki:
- Oğlum baban sana yalan söylüyor , o or**pu , onu düzersin.
Baba hiç bir şey demez ve bizimkiler yola devam ederler. İki cadde sonra çocuk köşede bir adam görür ve babasına sorar:
- Baba bu ne? baba bu ne? Babası cevap verir:
- Oğlum o iş adamı iş yapar. Taksici yine arkasını döner ve der ki:
- Oğlum baban sana yalan söylüyor, o pez***nk, o or**pu satar.
Baba yine sabreder ve susar ve yola devam ederler. İki dakika sonra bizim oğlan köşede bir ev görür ve sorar:
- Baba baba bu ne? Babası oğluna cevap verir:
- Oğlum orası iş hanı, orda ablalar, amcalar iş yaparlar.
Taksici buna da atlar ve der ki:
- Oğlum baban sana yalan söylüyoor, orası k*rhane, orda o or**puları düzersin...
Bizim baba yine "Yaaa sabır " der ve yola devam ederler. Oğlan 10 dakika geçtikten sonra yolun kenarında misket oynayan iki üç tane çocuk görür ve babasına sorar:
- Baba bu ne bu ne?
Sonunda bizim baba oğluna cevap verir:
- Oğlum onlar o. çocuğu, ***** olacaklar.

trafigin ortasındasın abi nereye uzuyon g*tün g*tün puhahapuhaha

bu arada demir filan abii napıyonuz ya cidden tartısmaya deymez şöför milleti işte selamıda kornayla verir küfürüde kornaylaa ver baba kornanın dibine dibine puhahapuhaha

Makara yapıyorum ben ya :)

arkadaşlar..taksici polis vs.vb.kişilerde bizim vatandaşımız.buradan kimseye hakaret ettirmem..forumda da memur veya daha önceleri taksicilik yapanlarımız var,herşeyden önce SCW ye yakışmaz..konu kilit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt