Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

En sonunda bu da oldu .. taksiciyle birbirimize girdik..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kanka sakın ol gozunu sevım bunların sagı solu bellı olmaz

önceden baya sinir strestim..yav bişey demiyim dedm..pederin her zaman tavsiyesidir içinden 10a kadar say diye..yaptım işe yaramadı işte..abuk subuk laga luga yaptı gözüm karardı..
bundan sonra gülümseyip küfredicem içimden..yoksa bigün ya ben hastanelik olucam ya karşımdaki..

Geçmiş olsun...O anda taksicinin belinde silah filan olsaydı,nolurdu hiç düşündün mü..?Yada itiş kakış boğuşurken cebindeki çakıyı çıkartsaydı..?Kavga ettiğin insanda ne emanet var bilemezsin..Yaşın daha genç kardeşim,yazık günah değil mi..?Anneni babanı sevdiklerini düşün birazda lütfen...Trafikte değmez çünkü...

kardeş geçmiş olsun biber gazı al sık ondan sonra vur:D:D

Efe bu biber gazı sanırım ayılarda çok etkiliydi, ayıları uzaklaştırmak için artık silah değil biber gazı kullanımı yaygınlaştırılmaya çalışılıyor. taksici ile nedense birden çağrışım yaptı çok güldüm bu hale :D:D

geçenlerde arkadaşlarımın bindiği taksinin şoförü sadece "yol vermeden diğer araç bunun yoluna girdi" diye adamı kovalayıp ışıklarda tartışmaya başlamış. en sonunda arabadan inip adamı bıçaklamış..dağ başında filan da değil, İstanbul Saraçhane'de! yani şehrin tam göbeğinde.

aman diyeyim olabildiğince sakin olmaya çalışalım..taksicilerin, minibüsçülerin, dolmuşçuların psikolojileri gerçekten bozuk..
çok geçmiş olsun size de..

Öncelikle sakin olucaksın, adam konuşuyo mu bişi demiceksin. Biraz daha sabrediceksin :D baktın olmuyo, arabada 1 tane kapı barfiks demiri taşicaksın :) Çıkartık kaldırıcaksın adama indirdiğin an knock out :D sonra ambulansı aricaksın :D etrafta kimse yoksa g*tün g*tun uzicaksın :D puhaha

Öncelikle sakin olucaksın, adam konuşuyo mu bişi demiceksin. Biraz daha sabrediceksin :D baktın olmuyo, arabada 1 tane kapı barfiks demiri taşicaksın :) Çıkartık kaldırıcaksın adama indirdiğin an knock out :D sonra ambulansı aricaksın :D etrafta kimse yoksa g*tün g*tun uzicaksın :D puhaha

trafigin ortasındasın abi nereye uzuyon g*tün g*tün puhahapuhaha

bu arada demir filan abii napıyonuz ya cidden tartısmaya deymez şöför milleti işte selamıda kornayla verir küfürüde kornaylaa ver baba kornanın dibine dibine puhahapuhaha

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt