Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

En sonunda bu da oldu .. taksiciyle birbirimize girdik..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geçmiş olsun .. Dayak yemedin inş kanka :D

kanka adamın suratına 2 yumruk isabet etti..yere düşürdüm bi tane daha attım yumruk sonra babam tuttu adam beni yere düşürdü ..bi iki tekme yedim ama üzüldüğüm nokta daha dün aldığım sweatshirtüm yırtıldı..

ayrıca sopa falan barındırmam..kendi başıma giriceksem girerim :)

minibüscülerde aynı... sanki yol onlarınmış gibi istedikleri gibi at koşturuyolar.. sanki patates çuvalı taşıyolar arkada:kizgin:

kardeşim büyük geçmiş olsn maganda bunlar yemin ediyorum bide aracları üstüne sürmekten zewk alıyor adiler

geçmiş olsun kardeşim... bazen öyle bir duruma geliyorumki gidip dodge AS250 felan alıp önüme kıran taksi yada minibüs varsa şöyle yandan bir girecem tekerlekler semaya bi bakacakki anlasın adiler...

beyler sopa felan diyosunuz ama taksici ve dolmuşcu milleti de boş gezmez bizim ülkemizde :D dikkatli olun yine de

beyler sopa felan diyosunuz ama taksici ve dolmuşcu milleti de boş gezmez bizim ülkemizde :D dikkatli olun yine de

allah karşılaştırmasında kısasa kısas her zaman mevcut ben zırtapozluk yaparsam bana yapsınlar ama kendime yaptırmam

Yine de temkinli olmak lazım. Evde bekleyeni olan aklını başına almalıdır. Asabiyet, hayt -huytluk ortaya iyi şeyler çıkarmıyor. Çok elzem değilse LA HAVLE... çekip devam edeceksin. Belasını başkasında bulsun...:cool:

boş laf gibi gelicek ama gene de söylemek lazım kavgalar bazen hiç istemediğimiiz yönlere gidiyor malesef iki çakıp yere seriyim derken istemeden ölümüne sebep olmak yada sinirimi alıyım bare derken hayatından yada bi uzulundan etmek bile oluyor bence en iyisi sakin olmak zamanında yaşadığım iki tecrübeden dolayı kavga edeceksen siz 3 kez düşünürseniz ben 20 sefer düşünürüm.... insan başına gelince ders alıyor döven taraf olsanızda kalıcı yaralar yada zararlar insana vicdani azap olabiliyor.... siz siz olun tartışmaları bu noktaya getirmeyin çünkü bir kavgada herşey sizin elinizde olmuyo..... yönetmen değil figüransınız başrolde olsanızda alnınıza ne yazıldığına karar veremiyosunuz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt