En sonunda bu da oldu .. taksiciyle birbirimize girdik.. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

En sonunda bu da oldu .. taksiciyle birbirimize girdik..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mrtcntkn

Kayıtlı Üye
nautilusun aptalca yön kavramından dolayı ters yönden gelen taksiciyle kafa kafaya geldik..abuk subuk konuştu..adam indi bende indim
girdik birbirimize ..(tabi bunların hepsi babamın gözü önünde oluyo..) sonra babam ayırmak için beni tuttu..ee taksici boşa çıktı o geldi yere düştüm ben..tekrar adamı yere düşürüp 2 tane daha vurdum uzaklaştım babamda taksiciyi arabasına bindirip yolladı..plakasınıda aldım şerefsizin..

LEON COPA

Kayıtlı Üye
Gecmis olsun turkiyedeki taksiciler araba kullanmasini bilmiyor butun yol onlarin zaten

b.arat

Forumdan Uzaklaştırıldı
Geçmiş olsun... Keşke yaşanmasaydı ama maalesef oluyor... Aracıma şöyle kodummu oturtabileceğim cinsten bişey (kazma sapı falan) koyayım demiştim de sonra vazgeçtim. Elinin altında olunca kullanıyor da... Allah muhafaza kendini tutamayabilir insan... İşinde gücünde olan efendi efendi yaşayanlara Allah sabır versin...

PATRON

Administrator
bende dün bi transporter ile kapıştım kameralar vardı arabadan inmeye cesaret edemedim kendimden korktum elimde kalırlar diye.. arabada ne bulduysam camdan fırlattım adama hareket halinde

YEKTA

Kayıtlı Üye
arabada odun taşıyın diyorum size dilimde tüy bitti

GRKMSRGL

Kayıtlı Üye
Gecmis olsunda olmasa iyiymis gerek yok hep sabirli olalim trafikte

SİMON

Kayıtlı Üye
Keyifsiz bir durum ama insanin bazen kani beynine sicratiyorlar ama ben kavgaya karsiyim bi hummerim olsunda boylelerin kaputunun ustune cikmak butun sinirini alir:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...