Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

en iyi akaryakıt istasyonu

ibazaturkey

Kayıtlı Üye
Arkadaslar merhaba.

Sizce en iyi benzin ve gaz konusunda akaryakit istasyonu hangisidir

Moderatör tarafında düzenlendi:
benzinin ya da gazın iisi kötüsü yoktur...petrol istasyonların denetimliği kalitesi önemlidir...neresi iyi geliyorsa sürekli ordan almanız aracınız sağlığı açısından iyi olur kanısındayım...bir araç kokusu hediye alacam diye sürekli aynı yere giden ama yakıtdan memnun olmayan tek ülkeyiz :D

LPG olarak OPET kullanıyorum yani Aygaz otogaz. En verimli olanın ayhaz olduğuna inanıyorum.

Ben opetten kullaniyodum benzini simdi bikac defa oldu shell v-power nitro kullaniyorum ve yakittan gayet memnunum km olarakta daha fazla gittigini düşünüyorum

Shell den kullanıyorum mecburi kalmadığım sürece başka yerden almak istemiyorum hep aynı istasyon ve aynı pompa full doldurduğum zaman yoksa normal alımlarda pompa fark etmiyor ama istasyon kesin aynısı

kurye ile elden teslime verildi

Ben genellikle baska sehirlere gectigim icin ayni istasyondan alamiyorum farkli istasyonlardan aliyorum

Ben opetten kullaniyodum benzini simdi bikac defa oldu shell v-power nitro kullaniyorum ve yakittan gayet memnunum km olarakta daha fazla gittigini düşünüyorum
önceleri PO kullanıyordum 2 krş fazlaydı ve km olarak fazla gidiyordu.
şu an shell nitro kullanıyorum bu sefer o 2 krş fazla ve doğal olarak km fazla oluyor...

Ben şöyle izah edim 2007 sylance leon um var shell dışında hangi petrolden lpg alırsam alim motor arıza lambam yanıyo shell den aldığım zamanda sönüyo ve arabanın performansı değişiyo bizzat yaşıyorum bunları

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt