en iyi akaryakıt istasyonu | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

en iyi akaryakıt istasyonu

ibazaturkey

Kayıtlı Üye
Arkadaslar merhaba.

Sizce en iyi benzin ve gaz konusunda akaryakit istasyonu hangisidir

Moderatör tarafında düzenlendi:

kirlisakal

Teknik Koordinatör
benzinin ya da gazın iisi kötüsü yoktur...petrol istasyonların denetimliği kalitesi önemlidir...neresi iyi geliyorsa sürekli ordan almanız aracınız sağlığı açısından iyi olur kanısındayım...bir araç kokusu hediye alacam diye sürekli aynı yere giden ama yakıtdan memnun olmayan tek ülkeyiz :D

26_BC_726

Kayıtlı Üye
LPG olarak OPET kullanıyorum yani Aygaz otogaz. En verimli olanın ayhaz olduğuna inanıyorum.

hasan59

Kayıtlı Üye
Ben opetten kullaniyodum benzini simdi bikac defa oldu shell v-power nitro kullaniyorum ve yakittan gayet memnunum km olarakta daha fazla gittigini düşünüyorum

memet_one

VİP Üye
Administrator
Shell den kullanıyorum mecburi kalmadığım sürece başka yerden almak istemiyorum hep aynı istasyon ve aynı pompa full doldurduğum zaman yoksa normal alımlarda pompa fark etmiyor ama istasyon kesin aynısı

kurye ile elden teslime verildi

hasan59

Kayıtlı Üye
Ben genellikle baska sehirlere gectigim icin ayni istasyondan alamiyorum farkli istasyonlardan aliyorum

KİREÇ

Trakya Bölge Sorumlusu
Ben opetten kullaniyodum benzini simdi bikac defa oldu shell v-power nitro kullaniyorum ve yakittan gayet memnunum km olarakta daha fazla gittigini düşünüyorum
önceleri PO kullanıyordum 2 krş fazlaydı ve km olarak fazla gidiyordu.
şu an shell nitro kullanıyorum bu sefer o 2 krş fazla ve doğal olarak km fazla oluyor...

Leon3838

Kayıtlı Üye
Ben şöyle izah edim 2007 sylance leon um var shell dışında hangi petrolden lpg alırsam alim motor arıza lambam yanıyo shell den aldığım zamanda sönüyo ve arabanın performansı değişiyo bizzat yaşıyorum bunları

Sent from my iPhone using Tapatalk