Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

En Hızlı Leon Kimin?

Zafer Abinin aracini tek gecerim, inanin TM biturlu istedigi gibi olmdi en son baskiyla ugrasiyodu. iciyle disiyla. Zafer Abinin cuprasina ailecek hastayiz. Allah nazardan saklasin

senin gibi titiz itinalı zevkli ve kocaman yüreğinin yanında bir çuval civatanın lafı bile olmaz bunları senden duymak çok güzel çok naziksin ve teveccüh göstermişsin kardeşim ama demin de söyledim kimse bunu karşılıklı iltifatlar sanmasın kimseye de yalakalı yapacak değilim ahmedim arabası benim için noktadır bu böyle biline derim aslan

Zafer Abinin aracini tek gecerim, inanin TM biturlu istedigi gibi olmdi en son baskiyla ugrasiyodu. iciyle disiyla. Zafer Abinin cuprasina ailecek hastayiz. Allah nazardan saklasin

Seninki de yabana atılmaz abi herzaman heryerde kendini gösteriyo....Maşallah....:eek:key:

Bismillahirrahmanirrahim AY9192 Amin.

valla bende değil orası kesin.. :D

zafer abinin aracı her alanda güze, eski aracınında olduğu gibi :D maşallah diyelim Allah daha iyilerini nasib etsin...

O hayatta bulasmaz ben geceler boyu beynını yıkamaya calıstım yok banamısın demıyo:)

Bu gun Siyah cuprayı inceleme fırsatım oldu servet yatıyor arkadaşlar servet...

zafer abi ve ahmet abinin araçları çok beğeniyorum. ikisinede kazasız belasız suruşler,fakat ahmet abim satıp subaru almış yeni aracı hayırlı olsun

Geri
Üst Alt