Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

En Hızlı Leon Kimin?

bencede cupra şemunun aracıdır cupra odur çok temiz maşallah

ayrıca değerli tüm kardeşlerime yorumlarınız için teşekkür ederim lütfedip teveccüh göstermişsiniz çok kibarsınız sağolun varolun ama bana gelene kadar ne cupralar var hepsine maşallah maşallah ..
Zafer abi cekip koymadin soyle bir hizlanma videosu...ara ara canim sıkkınken izleyip keyifleneyim..

zafer abimin araç satmadı ise 487 ps
ahmetin 351
uba88 405
tv 1062 105 :D

en hızlı kimin bilmiyorum ama Zafer abinin arabası süper duruyo maaşallah.. :)

zafer abimin araç satmadı ise 487 ps
ahmetin 351
uba88 405
tv 1062 105 :D
adamlıkta nerde kaç hp acaba ...ona bakmak lazım aslanım kaptanım :D maşallah sana kocaman

sevmiyorum bu beygir muhabbetini sadece düzeltme yapma gereği ile yazıyorum 425 hp ama inşallah rabbim izin verirse ve caymazsam yakında oralara gelecek
ahmedimin arabası da çok güzel ve çok hızlı ben beğeniyorum ona da kocamannn maşallah

adamlıkta nerde kaç hp acaba ...ona bakmak lazım aslanım kaptanım :D maşallah sana kocaman

sevmiyorum bu beygir muhabbetini sadece düzeltme yapma gereği ile yazıyorum 425 hp ama inşallah rabbim izin verirse ve caymazsam yakında oralara gelecek

abi, adamlığı ölçecek bir dyno lazım bize....

şu işi ele alalım.

abi, adamlığı ölçecek bir dyno lazım bize....

şu işi ele alalım.

valla ben ona çok dikkat ediyorum bahadırım başkasını bilemem ama efendilik ve adamlık herzaman herşeyin üstünde olmalıdır diye düşünüyorum ayrıca buna müdahale etmek benim haddim değil

Zafer Abinin aracini tek gecerim, inanin TM biturlu istedigi gibi olmdi en son baskiyla ugrasiyodu. iciyle disiyla. Zafer Abinin cuprasina ailecek hastayiz. Allah nazardan saklasin

maşallah maşallah 41 kere

ahmedimin arabası da çok güzel ve çok hızlı ben beğeniyorum ona da kocamannn maşallah

Maşallah Zafer abi Rabbim kaza bela vermesin....:eek:key:

Geri
Üst Alt