Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

En Hızlı Leon Kimin?

zafer abinin cuprası 480 di sanırım en son
uba da 450 olabilir

uba da 450 olabilir

Bg konusunda ben tahmın yuruttum Zafer abı yazmak ısterse yazar

uba da 450 olabilir

Uba da stok Turbo yok muydu?
O güçler standart Turbo'yla biraz zor :)
Aynı örnek birsürü araba var 350 360hp aldıkları. Ben 405hp'ye de inanmıyorum aslında.

TR'deki en güçlü Cupra TM plakalı beyaz olan. Onun kadar dolusu zaten yok. Başka kol piston olan Cupra'da yok.

Uba da stok Turbo yok muydu?
O güçler standart Turbo'yla biraz zor :)
Aynı örnek birsürü araba var 350 360hp aldıkları. Ben 405hp'ye de inanmıyorum aslında.

TR'deki en güçlü Cupra TM plakalı beyaz olan. Onun kadar dolusu zaten yok. Başka kol piston olan Cupra'da yok.

en sağlıklı bilgi dyno çıktıları varsa sahipleri verebilir aşağı yukarı Zafer abinin cuprayı merak ettim kaç hp olduğunu...

en sağlıklı bilgi dyno çıktıları varsa sahipleri verebilir aşağı yukarı Zafer abinin cuprayı merak ettim kaç hp olduğunu...

UBA'nın 405hp dynosu var bildiğim kadarıyla ama yine de inandırıcı değil. Daha önce o dynoda çok kez oynama yapılarak araç güçlerinin fazla çıkarıldığını duydum.

Zafer abinin cuprası en az 430hp diye biliyorum fazlasını bilmiyorum belki fazlasıda vardır...:confused:

Maşallah..............

UBA'nın 405hp dynosu var bildiğim kadarıyla ama yine de inandırıcı değil. Daha önce o dynoda çok kez oynama yapılarak araç güçlerinin fazla çıkarıldığını duydum.

Haklısın dynoday yapmak lazım aslında güzel görüntüler olurdu....

Geri
Üst Alt