Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

En Hızlı Leon Kimin?

puhahapuhahapuhaha e buda güzel :D

senin efendiliğin yeter koçum boşver beygirleri sen kaç beygir yerine kaç adamsın ona bak serhatım..başkasını bilmem de ben ona bakıyorum gerisi yalan ve boş ..
bu arada en yavaş cupra benim diğerleri maşallah çok hızlı kazasız belasız hepsine inşallah hepsini nazarlardan saklasın .....

hepsıne KOCAMAN bır masallah allah hepsını kem gozlerden korusun ınsallah ....

zafer abının arac 460hp bence uzerınde en cok emek olan araclardan biri motordan tut ızolasyona tut muzık sıstemınden koltuguna kadar... baskası yalan bence... ama bazı cupralar hakkında fena hp ler sallanıyor ve cogu cuprada ne yazıkkı kotu sekılde yazılımlar ve uygulamalarla kotu sonuclar verıyor....

bu arada en son zafer abı sınırı zorlayıp +20 hp nin peşindeydı daha gırtlagı dolmadı:):):)

bu arada en son zafer abı sınırı zorlayıp +20 hp nin peşindeydı daha gırtlagı dolmadı:):):)

bencede cupra şemunun aracıdır cupra odur çok temiz maşallah

ayrıca değerli tüm kardeşlerime yorumlarınız için teşekkür ederim lütfedip teveccüh göstermişsiniz çok kibarsınız sağolun varolun ama bana gelene kadar ne cupralar var hepsine maşallah maşallah ..

Geri
Üst Alt