Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

en guzel ses hangisinde...:)

bayrama giderken turuncu bi murcielago sıkışık otoban trafiğinde keyifsiz keyifsiz Gebzeden Adapazarına kadar acemi gibi geldi, düzgün şerit de değiştiremedi, adamınerdeyse 4-5 defa geçtim sağ sol yaparken. Bir ara kaybettim, Adapazarı sapağını geçtim Mudurnu sapağına 3-5km kala arkadan yıldız gibi parlayan ışıklarlar fena bi şekilde uzadı gitti. Turuncu renk siyah jantlarla inanılmaz güzeldi, sesi de nerdeyse hiç çıkmıyordu benimki daha fazla bağırıyordu. Ardından devenin soğana baktığı gibi bakakaldık...

Şemun seninki 'az bir homurdanıyor' ise benim 1.6 sinek gibi vızlıyor o zaman :D

1.6 larda bosta hafıf bır gaz verınce guzel bı ses cıkıyor o ferrarıde bıle yok..:):)

---------- Post added at 23:55 ---------- Previous post was at 23:54 ----------

bu arada Şemun..

Murcielago 1.vites oranı: 99.78 km/h
Gallardo " " : 97.5 km/h..

yani anlayacağın Murcielago 1.viteste hız limitini aşıyo.. :D :D

bu arabalarda vıtes degıstırmeye luzum yok heralde..:)

Geri
Üst Alt