Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

en guzel seat leon reklami

aynı okulda mıyız ya :) Aynen direk kafaya koydum yine:eek:

Diğer sitede konuşmuştuk galiba seninle yanlış hatırlamıyorsam ordan hatırlıyorum plakanı yunusların burakların arkadaşıyım ben orda da sölemiştim tabi ordaki kişiyle karıştırmıyorsam seni:D

Bende bi jantları değiştiriyim o zaman gircem kafadan oraya :D

Diğer sitede konuşmuştuk galiba seninle yanlış hatırlamıyorsam ordan hatırlıyorum plakanı yunusların burakların arkadaşıyım ben orda da sölemiştim tabi ordaki kişiyle karıştırmıyorsam seni:D

Bende bi jantları değiştiriyim o zaman gircem kafadan oraya :D

hee aynen aynen hatırladım şimdi :D aynı plan bendede var, aracı oraya bırakçam metrobüsle gidip gelicem :D:D:D

hee aynen aynen hatırladım şimdi :D aynı plan bendede var, aracı oraya bırakçam metrobüsle gidip gelicem :D:D:D

Karpuz u tanıyomsn o havyan öle yapıyor arabayı bırakıp milletle dönüyor eve dana :D

yannız sürtebilirler orda ben otoparkta köşeleri el freniyle dönüp bana kafadan dalmaktan son anda kurtulan astra yla karşılaştım :D

Karpuz u tanıyomsn o havyan öle yapıyor arabayı bırakıp milletle dönüyor eve dana :D

yannız sürtebilirler orda ben otoparkta köşeleri el freniyle dönüp bana kafadan dalmaktan son anda kurtulan astra yla karşılaştım :D

Tanımaz mıyım :) Biliyorum Karpuz yapıyo öyle şeyler :D Allah korusun benim araca vursalar döverim :D

Geri
Üst Alt