Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

En dolu 1.4 kımde???

((R))oyal Class

Kayıtlı Üye
Arkadaslar 1.4t araclarımız var bence motor modıfıyesıne cok uygunlar acaba tr de en dolu 1.4t neler var ve nasıl performans aldılar merak ettım :)

oguz 1.4t oyle acaıb doldurulucak b motor degıl,yapılabılen en fazla ıs komple egsoz,yazılım,fıltre ustune b de dv takarsın forgenın olay orda bıter.oyle kasnak setlerı,turbo kıtlerı,kılıtlı dıfransıyeller flan yok bu motorlar ıcın

arkadasımda büyük turbolu tsi var.180-190 civarlarında gücü.

oguz 1.4t oyle acaıb doldurulucak b motor degıl,yapılabılen en fazla ıs komple egsoz,yazılım,fıltre ustune b de dv takarsın forgenın olay orda bıter.oyle kasnak setlerı,turbo kıtlerı,kılıtlı dıfransıyeller flan yok bu motorlar ıcın

kanka ben birseyler duydum ama 250 hp ye cikarmislar tsi i bir tane wrx turbo fln fistan baya ii olmus

Geri
Üst Alt