Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

En çok satan araçlaar

Seatin satışları için güzel biir gazete küpürü haberiydi. 72 kişi bakmış birtane kişi yorum yapmamış. Böyle haberleri görsek paylaşmasakmı acaba daha?

Değeri artık türkiyede görülmeye başla diye biliriz. Herkesin ön yargıyla yaklaştığı SEAT markası ön yargıları yıktı diyebiliriz.

Inşallah daha da artacaktır. Bence doguş otonun bazı tavırları satışı olumsuz etkiliyor.

Doğuş otomotiv skodaya reklam çekiyor ama en çok satmayı başaran SEATA reklam çekemiyor.

Seatin satışları için güzel biir gazete küpürü haberiydi. 72 kişi bakmış birtane kişi yorum yapmamış. Böyle haberleri görsek paylaşmasakmı acaba daha?

Haklısın Berat kardeşim... Seat ın kalitesini ancak kullananlar ve hastaları bilir... varsın başkası bilmesin... Başlangıçta kısa bir süre reklamını yapmışlardı yeni Leon un... ama hemen kalktı... ben ce markalar kalitesine güvendikleri araçların reklamını daha az yapıyor gibi... Merso BMW ya da başka kaliteli markaların reklamını ne sıklıkla görüyorsun ki TV de orda burda... nerde cacıklar var o araçların reklamı sürekli boy gösteriyo... herkes içini ferah tutsun... her zaman diyorum çevremdekilere "Bir gün gelecek herkes Seat çı olacak"...

Haklısın Berat kardeşim... Seat ın kalitesini ancak kullananlar ve hastaları bilir... varsın başkası bilmesin... Başlangıçta kısa bir süre reklamını yapmışlardı yeni Leon un... ama hemen kalktı... ben ce markalar kalitesine güvendikleri araçların reklamını daha az yapıyor gibi... Merso BMW ya da başka kaliteli markaların reklamını ne sıklıkla görüyorsun ki TV de orda burda... nerde cacıklar var o araçların reklamı sürekli boy gösteriyo... herkes içini ferah tutsun... her zaman diyorum çevremdekilere "Bir gün gelecek herkes Seat çı olacak"...

Aynen katılıyorum.Doğuş şuan Leon'a Ibiza'ya sıra verirken bide reklam yaparsa hiç hakkından gelemez heralde 1 sene sonra gel falan demeye başlarlar.

Geri
Üst Alt