Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

En çok satan araçlaar

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında berat06 tarafından paylaşıldı.

1. berat06

berat06 SCW Üyesi

167
    61
    28
    [​IMG] seat ibizanın farkını görmüş oluyoruz böylelikle :)

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  2. berat06

berat06 SCW Üyesi

167
    61
    28
    Seatin satışları için güzel biir gazete küpürü haberiydi. 72 kişi bakmış birtane kişi yorum yapmamış. Böyle haberleri görsek paylaşmasakmı acaba daha?

3. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.742
    5.596
    113
    Değeri artık türkiyede görülmeye başla diye biliriz. Herkesin ön yargıyla yaklaştığı SEAT markası ön yargıları yıktı diyebiliriz.

4. beetle

beetle SCW Üyesi

1.073
    291
    83
    birgün herkes anlıcak insallah değerini

Bunu beğendi. 2 kişi bunu beğendi.
  5. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.704
    113
    Inşallah daha da artacaktır. Bence doguş otonun bazı tavırları satışı olumsuz etkiliyor.

6. berat06

berat06 SCW Üyesi

167
    61
    28
    Doğuş otomotiv skodaya reklam çekiyor ama en çok satmayı başaran SEATA reklam çekemiyor.

7. Leonm@nia

Leonm@nia SCW Üyesi

3.856
    1.633
    113
    Haklısın Berat kardeşim... Seat ın kalitesini ancak kullananlar ve hastaları bilir... varsın başkası bilmesin... Başlangıçta kısa bir süre reklamını yapmışlardı yeni Leon un... ama hemen kalktı... ben ce markalar kalitesine güvendikleri araçların reklamını daha az yapıyor gibi... Merso BMW ya da başka kaliteli markaların reklamını ne sıklıkla görüyorsun ki TV de orda burda... nerde cacıklar var o araçların reklamı sürekli boy gösteriyo... herkes içini ferah tutsun... her zaman diyorum çevremdekilere "Bir gün gelecek herkes Seat çı olacak"...

8. alikemal4242

alikemal4242 SCW Üyesi

413
    103
    43
    Aynen katılıyorum.Doğuş şuan Leon'a Ibiza'ya sıra verirken bide reklam yaparsa hiç hakkından gelemez heralde 1 sene sonra gel falan demeye başlarlar.

Sayfayı Paylaş