Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

En acilinden EVC-5 yada 6 lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yasindamar

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar çok acil EVC ye ihtiyacım var. bulamadım hiçbiryerde. sıfır yada ikinci el varsa eğer telefon bekliyorum. 506 763 9999

EVC ne ıse yarıyor acaba bılgım yokta ogrenmek ıstedım :confused:

EVC ne ıse yarıyor acaba bılgım yokta ogrenmek ıstedım :confused:

Aracımda turbo ve intercooler büyütme işlemi yaptık. Westgage i de External olandan taktık. Turbonun basıncı ile kolay oynamak için.EVC ile mümkün oluyormuş bu.içerde ekranı var ve bu ekranla turbo basıncını kafana göre ayarlıyorsun.daha bir çok işlevi var.turbo basıncını da ölçüyor ayrı bir saate gerek kalmadan.EVC-6 da her vites için ayrı ayrı basınç ayarlamak da mümkünmüş... ama bulamıyorum kaç gündür :(

Aracımda turbo ve intercooler büyütme işlemi yaptık. Westgage i de External olandan taktık. Turbonun basıncı ile kolay oynamak için.EVC ile mümkün oluyormuş bu.içerde ekranı var ve bu ekranla turbo basıncını kafana göre ayarlıyorsun.daha bir çok işlevi var.turbo basıncını da ölçüyor ayrı bir saate gerek kalmadan.EVC-6 da her vites için ayrı ayrı basınç ayarlamak da mümkünmüş... ama bulamıyorum kaç gündür :(

Anladım bıkeresınde bı arkadasımın subarusuna bınmıstım sanırım ondada öle bısey vardı:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt