En çok satan araçlaar | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

En çok satan araçlaar

berat06

Kayıtlı Üye
Seatin satışları için güzel biir gazete küpürü haberiydi. 72 kişi bakmış birtane kişi yorum yapmamış. Böyle haberleri görsek paylaşmasakmı acaba daha?

memet_one

VİP Üye
Administrator
Değeri artık türkiyede görülmeye başla diye biliriz. Herkesin ön yargıyla yaklaştığı SEAT markası ön yargıları yıktı diyebiliriz.

#ismail

Kayıtlı Üye
Inşallah daha da artacaktır. Bence doguş otonun bazı tavırları satışı olumsuz etkiliyor.

berat06

Kayıtlı Üye
Doğuş otomotiv skodaya reklam çekiyor ama en çok satmayı başaran SEATA reklam çekemiyor.

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
Seatin satışları için güzel biir gazete küpürü haberiydi. 72 kişi bakmış birtane kişi yorum yapmamış. Böyle haberleri görsek paylaşmasakmı acaba daha?
Haklısın Berat kardeşim... Seat ın kalitesini ancak kullananlar ve hastaları bilir... varsın başkası bilmesin... Başlangıçta kısa bir süre reklamını yapmışlardı yeni Leon un... ama hemen kalktı... ben ce markalar kalitesine güvendikleri araçların reklamını daha az yapıyor gibi... Merso BMW ya da başka kaliteli markaların reklamını ne sıklıkla görüyorsun ki TV de orda burda... nerde cacıklar var o araçların reklamı sürekli boy gösteriyo... herkes içini ferah tutsun... her zaman diyorum çevremdekilere "Bir gün gelecek herkes Seat çı olacak"...

alikemal4242

Kayıtlı Üye
Haklısın Berat kardeşim... Seat ın kalitesini ancak kullananlar ve hastaları bilir... varsın başkası bilmesin... Başlangıçta kısa bir süre reklamını yapmışlardı yeni Leon un... ama hemen kalktı... ben ce markalar kalitesine güvendikleri araçların reklamını daha az yapıyor gibi... Merso BMW ya da başka kaliteli markaların reklamını ne sıklıkla görüyorsun ki TV de orda burda... nerde cacıklar var o araçların reklamı sürekli boy gösteriyo... herkes içini ferah tutsun... her zaman diyorum çevremdekilere "Bir gün gelecek herkes Seat çı olacak"...
Aynen katılıyorum.Doğuş şuan Leon'a Ibiza'ya sıra verirken bide reklam yaparsa hiç hakkından gelemez heralde 1 sene sonra gel falan demeye başlarlar.