Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

en çok okunan cevaplanan konular

- 48 -

Kayıtlı Üye
yönetimden arzum eğer mümkünse..en çok cevaplanan ve en çok okunan konular başlığına tıkladığımızda..kapatılan 2010 konuları var onları orda alma ve onların yerine kendi hızında diğerleri yerleşebilir mi..
tahminime göre oraya gene yoklama..bu gün aracına ne yaptın..kendi kendine girecektir..
yoklamada iyi geceler yazayım dedim ama orda kapanan 2010 vardı

teşekkür ederim

abi o konuları silmek gerekicek gibi duruyor bunun çözümü

silince tadı olmaz kandırmaca yapılabilir mi mesala..mesaj nümaratörü sıfırlanabiliyor mu..hani km geri alınıyor arabalarda..mesajlar kalıyorda..sadece numratör görmüyor o mesajların sayısını gibi..ben düşünüyorum ama olur mu bilmiyorum tabi

Varol abim neden onları görmek istemiyosun..sonuçta onlar da vakti zamanında görüntülenmiş konular.. :)
eğer amacın onlar zaten kapandı gitti..ben diğer konuların görüntülenme miktarını görmek istiyorumsa..sanırsam en kolay ve basit çözüm bu istatistikleri gösteren tab'ların altında "daha fazla" sıralama adı altında atıyorum top100 konuları göstermesi olabilir..

bu imkansız, ancak silmemiz lazım silersem herkezin mesaj sayısı düşer. Orası öylecene kalacak yapacak birşey yok

Varol abim neden onları görmek istemiyosun..sonuçta onlar da vakti zamanında görüntülenmiş konular.. :)
eğer amacın onlar zaten kapandı gitti..ben diğer konuların görüntülenme miktarını görmek istiyorumsa..sanırsam en kolay ve basit çözüm bu istatistikleri gösteren tab'ların altında "daha fazla" sıralama adı altında atıyorum top100 konuları göstermesi olabilir..

yok görmek istemiyorum diye bir şey yok..ben ordan yoklamaya nerdesine kolay ulaşıyordum..hani onlar kenara alınırsa..2011 ler öne çıkar diye düşündüm sadece..
art niyetle söylemedim

bu imkansız, ancak silmemiz lazım silersem herkezin mesaj sayısı düşer. Orası öylecene kalacak yapacak birşey yok

yok zaten kimsenin mesaj sayısı düşmesin..yapacak bir şey yoksa..yapacak bir şey yok..ilginize teşekkür ederim

Geri
Üst Alt