Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Emisyon krizi ile ilgili araç kontrolü.

H.G.Koçer

Kayıtlı Üye
Herkese selam seat.com da bir sayfa buldum arkadaşlar şase numarası girerek aracınız fazla emisyonlu araçlar dahilinde mi kontrol edebilirsiniz. mk3 105 lik dizel lerde bir sıkıntı yok ben kendi aracımı kontrol ettim.

Check Your Car

seat.com.tr den de yapılabilir kontrol.
[doublepost=1445167843,1445167236][/doublepost]Seat Türkiye sayfasında yer alan "Dizel Bilgilendirme" başlıklı yazı:

"Değerli Müşterimiz,

Kamuoyunun bilgisinde bulunan, emisyon ölçümü yazılımı sorunu hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Volkswagen AG’nin devam eden çalışmaları doğrultusunda, etkilenen araçlar için teknik güncellemeler yapılabilecektir. Söz konusu gelişmelerle ilgili, Doğuş Otomotiv olarak, siz değerli müşterilerimizle en kısa sürede temasa geçiyor olacağız.

Yaşanan olumsuz deneyim için Volkswagen AG adına siz değerli müşterilerimizden özür dileriz. Volkswagen AG tarafından yapılan açıklama uyarınca; etkilenen araçlar dahil olmak üzere, Türkiye’de satışa sunulan tüm araçlarımızın ülkemizin resmi mevzuatına, sürüş ve yol güvenliğine uygun olduğunu da tekrar belirtmek isteriz.

Saygılarımızla,

Doğuş Otomotiv"

Araç kontrol için
Aracınızı Sorgulayın | SEAT Türkiye

Geri
Üst Alt