Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Eminim golfü hiç böyle görmediniz:D

Konu, 'Video' kısmında Cihan tarafından paylaşıldı.

1. Cihan

Cihan SCW Üyesi

1.415
    1
    38
  2. H_G

H_G SCW Üyesi

1.955
    401
    83
    bende farklı bişey beklemiştim..Paylaşım için teşekkürler..Valla ben daha önce hiç böyle görmedim :D

3. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    dans ediyorlar gösterinin sonunda

4. digiersoy

digiersoy SCW Üyesi

2.672
    643
    113
  5. Cihan

Cihan SCW Üyesi

1.415
    1
    38
    ric ederim abi:) bende çok afalladım kolları görünceye kadar, adamlar yapıyor..

6. CUPRA

CUPRA FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

0
    12
    0
    Gereksiz bişey olmuş :rolleyes:

7. Cihan

Cihan SCW Üyesi

1.415
    1
    38
    hmmm ilginç bi yaklaşım:)

8. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    değişik güzel ilgi çekici bir şet olmasına rağmen burası neresi ve neden yapmışlar..onu çözemedim..çözmeye gerek var mı yok..adam yapmış izledik

9. Cihan

Cihan SCW Üyesi

1.415
    1
    38
    +1 ... ben şöyle tahmin ediyorum abi.. hani sahte doğa gezileri varya batıda, trenle yada kayıkla gidiyorsun sağdan soldan maket köpek balıkları çıkıyor üstüne birşeyler devriliyor bi yerler patlıyor alevler fışkırıyor falan.. Bu da biraz o tarz show amaçlı yapılmış bir gösteri galiba.. ilk arabalar yükseldiğinde ben arkada bir şey patladı araba uçtu zannettim mesela, öyle bir mekanizmaylada 1.5 tonluk arabayı dans ettirmesi ilginç bence, dediğin gibi bizede aaaaaaa yada ooooooo diyerek izlemek kalıyor buda yeterli bence..
    Sol avcunu yumruk şeklinde tam sıkmadan birleştirip üstte kalan yuvarlak boşluğa, herhangi bir ağaçdan edindiğimiz o boşluğu dolduracak kadar büyüklükteki bir yaprağı yerleştirerek, sağ elimizin ayasıyla yaprağın tepesine hızlıca vurarak patlatma işlemide oldukça gereksiz ama sonuç ilginç ve eğlenceli!...(Solaklar tersini yapsın)

10. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    Hollywood.. :)
    ekstradan efekt katılcak sahneler için..

Sayfayı Paylaş