Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Elveda Kızım

Berkay Kuzey

Kayıtlı Üye
Bu Gün Saat 15.00 Suları Aracımı Satmış Bulunuyorum...Aracımı Alan Arkadaşa Form Dan Biraz Bahsettim Umarım Benden Sonrada Devam Eder
Seat Hastalık , Aşk , Sevgidir ... Bunu Doya Doya Yaşadım Göz Bebeğimle Umarım Alan Kişiye Allah Kaza Bela Vermesin Sonuçta İki Sokak Altımda Oturuyor Ve Aracı Gördüğümde Kötü Olacagımıda Biliyorum Fakat Hayırlısı Buymuş Demek ki Herkese Çok Teşekkür Ederim Umarım Bundan Sonraki Aracımlada Yanınızda Olurum...

06 BK 5891 ( BERKAY KUZEY )

Hayırlısı olsun kardeşim.Allah daha iyilerini nasip etsin.

Teşekkür Ederim Abilerim , Kardeşlerim Hepiniz Daha İyilerine Layıksınız

arabalar bızım ıcın amac degıl aractır kardesım her zaman seni burada gormekten mutluluk duyarız :)

daha ıyılerı nasıp olur ınsallah

Teşekkür Ederim :) Her Zaman Burdayım Arabanın Bana Kazandırdığı Bazı Şeylerde Sizlersiniz Ve Bu Site

hayırlı uğurlu olsun...
allah daha güzellerini nasip etsin...

bu kadar tutuyosunuz aracı emek verıyorsunuz ugrasıyorsunuz sonra satıyorsunuz nedenıde baska model bır arac almak aractan bu kadar memnunsanız neden sattıyorsunuz ben bıtek bunu anlayamadım genel konusuyorum cunku ıkı hafta ıcınde leonunu satn bırcok kısı oldu bu forumda

Geri
Üst Alt