Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ELM 327 Android Torque Programı

malborom

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Merhaba

2011 Model Seat Leon 1.6 CR TDI DSG araç aldım aracımdan çok memnunum ufak tefek değişikliklere başladım ilk olarak Türkiye'de de satılan ama benim uygun fiyata yurtdışından aldığım ELM327 OBD II Bluetooth Apaptörünü aldım ve telefonum ile Bluetooth bağlantısını yaptım.Sensörü olan ve obd den okunan tüm bilgileri okuyabiliyorum ve gösterge modifikasyonu yapabiliyoruz ayrıca aracın içindede güzel bir görüntü sağlıyor.Sizce nasıl olmuş ve kullanan arkadaşlar varmı?

IMG_9398.jpg IMG_9399.jpg IMG_9401.jpg

Ekli dosyalar

• IMG_9398.jpg
    IMG_9398.jpg
    85.2 KB · Görüntüleme: 87
  • IMG_9399.jpg
    IMG_9399.jpg
    81.8 KB · Görüntüleme: 78
  • IMG_9401.jpg
    IMG_9401.jpg
    85.2 KB · Görüntüleme: 77
güle güle kullanın çok güzel duruyor. Benim arabaya da olurmu ki :)

bence güzel ama Ipad kullansaydın bence daha kullanışlı birşey olabilirdi.Birde İnternet paketi alcan tadından yenmez navigasyonundan tut youtube'a kadar herşey elinin altında olurdu.
Güle güle kullan

çok güzel olmuş..internetten baktım çeşitli araçlarda kullanıyorlar.aynı cihaz her araca olurmu. bende almak isterim. ebay da 26 dolar. sence nasıl.?sen nereden aldın?

bence güzel ama Ipad kullansaydın bence daha kullanışlı birşey olabilirdi.Birde İnternet paketi alcan tadından yenmez navigasyonundan tut youtube'a kadar herşey elinin altında olurdu.
Güle güle kullan

İpad için Torque programı yok ama muadili bir kaç program var ipad ilede deneyeceğim ama fırsatım henüz olmadı onunda fotoğraflarını çekip paylaşırım.

çok güzel olmuş..internetten baktım çeşitli araçlarda kullanıyorlar.aynı cihaz her araca olurmu. bende almak isterim. ebay da 26 dolar. sence nasıl.?sen nereden aldın?

Ben Deal Extreme den aldım bu siteden cok ürün alıyorum kargo bedava ama ptt ile geldiği için 15-25 gün arasında teslimi oluyor bilginiz olsun burada ebaydan daha uygun herhalde.

ELM327 Bluetooth OBD2 V1.5 Car Diagnostic Interface - Free Shipping - DealExtreme

Araçta bluetooth özelliği yoksa bu cihaz yine işe yarıyor mu arkadaşlar?

Geri
Üst Alt