Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

elektrikli ****oter aldım

CUPRA BOCANEGRA

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar geçen sene atv alıcaktım hatta burayada konu açmıştım bi aksilik oldu alamadım kısmet değilmiş bu sene elektrikli ****oter aldım şimdilik memnunum sormak istediğiniz soru varsa sorabilirsiniz malum nette çok fazla bilgi yok

Hayırlı olsun.güle güle kullan. Benzine para vermezsin artık ne güzel. :) aksama kadar gez dur :) şarj ı kac km gidiyor?

iyi dilekleriniz için teşekkürler 90 km yol gidiyomuş 10 km oldu benim farlar açık birazda hızlı kullandım menzil göstergesi milim bile oynamadı :) fiyatı 1.640 tl

Hayırlı olsun. Güle güle kazasız belasız kullanırsınız inşallah. 1640 TL ye gayet verimli bir ulaşım aracı. Her şarj edilişinde 1640 TL den benzin parası niyetine düşüldükçe daha da ucuza geleceği kesin. Makul kullanılırsa uzunca bir süre kullanılır.

Hayırlı olsun. Bu araç için A2 ehliyeti gerekiyor mu ayrıca kaç saatte şarj oluyor acaba?

:) Bunlarda Plaka ve vergi olayı yokmu ? :D Vergi yoksa işe gidip gelmek için alırım ben bundan bi tane :D Bosuna hergun aracın kontagına basmayalım :D

Geri
Üst Alt