Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Elektrikli Fluence'ın fiyatı belli oldu...( İstanbul-Ankara 10 lira )

Fransızın sadece konulu filmleri iyidir gerisini koyver gitsin:)

ben rakama takıldım, trenden bile hesaplı neredeyse. ama otoban parası sarf giderleri ekleyince yine tren ön plana çıkıyor.

fabrika müdürünün kapısı çalar ve genç mühendislerden biri içeri dalar:
- müdürüm harika birşey tasarladım, çok ekonomik bir araba, emisyonu da sıfır
- bravo evladım anlat bakalım
- öncelikle +600 kg yük koyacağız
- neden evladım
-bagaja akü, öne elektrik motoru vs.
- evet evladım devam et
- sonra prize bağlayıp şarj ettik mi sıfır emisyon müdürm
-evladım bu elektrik nereden geliyor?
-nükleer santralden efendim
-evladım muhasebye uğra, çıkışını , tazminatını al ve git bir manav aç sen..........

bana ilk günden beri saçma geldi bu elektirikli arabalar o elektiriği üretmek içinde çevre daha fazla kirleniyor 160 km yol gidilecek bu da fabrika degerli yol şartlarına gore 120 km ye duser bu 500 km yol gidecek olursak 2 saat şarj ile kaybedilecektir.
Reno genel direktörü yaptığı bir toplantıda,bu arabayı piyasaya çıkarmalarının amacının yakıt tasarrufu olmadığını,daha çok çevreci olması sebebiyle elektrikli otomobil üretme kararı aldıklaırnı açıklıyor...

abonelik ücreti alındıktan sonra neye yararki :) gene benzinliyle aynı hesaba çıkacak. birde eksileri var tabi 130 kmyi geçemiceksn haha

istanbul ankara 10 lira ama kaç günde :)

istanbuldan çıkıyorsun 1.5 saatte bercestedesin sonra şarj 0 a düşüyor :D 6 saat şarj et tekrar yola çık ankara girişine gelmeden tekrar bitiyor tekrar şarj et yola çık ankaradan haha 14 saatte ankara oda iyimiş :D:D:D:D

Geri
Üst Alt