Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Elektrikli Egzoz vanası - Cut out - Egzozunuzun Sesini Ayarlayın

VAG-COM'un intikamı diyelim, Yavuz'un konusuna kaldığı yerden devam edelim daha fazla kirletmiyorum konuyu Yavuz :)
Ayrıca düz borulu atmosferikler için, polis vs. yanından geçerken anlık susturmaya yarayan vana ile ilgili bilgileri de bekliyorum.

Evet, Yazıda da bahsettiğim gibi hali hazırda egzozlu araçlar için susturucu bir sistem olacak yakında.. :)
VAG-COM'un intikamı diyelim, Yavuz'un konusuna kaldığı yerden devam edelim daha fazla kirletmiyorum konuyu Yavuz :)
Ayrıca düz borulu atmosferikler için, polis vs. yanından geçerken anlık susturmaya yarayan vana ile ilgili bilgileri de bekliyorum.

Ses konusu tamamen kişisel karardır :) en kötü önce oraya taktırırsınız, baktınız ses fazla oldu, o zaman son susturucudan önceye alırsınız..
Maslakta veya Bostancıda Montaj yapan çalıştığım ustalar vardır.. Bostancıya yakınsanız, gideceğiniz zaman haber verirsiniz, ben de gelirim, hem görüşmüş oluruz..
Est. tabii ki soracaksınız... Montajı arabaya göre değişiyor ama kabaca 3 saat diyim, çünkü bazı arabalarda kabloyu geçirmek uğraştırabiliyor... 1-2 saatte de monte edilebilir.. Tabi Ustanın durumuna da bağlı..

çok teşekkürler..ilerleyen günlerde kapital durumuna göre hareket edebiliriz =)

Geri
Üst Alt