Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Elektrikli Egzoz vanası - Cut out - Egzozunuzun Sesini Ayarlayın

yavuzongul

Kayıtlı Üye
İstediğinizde aracınızın sesini artırıp azaltabilirsiniz :) 70-76-63-60-51mm boyutlu vanalarımız mevcuttur.. Uzaktan kumandalı modeller stoklara girmiştir.. (istediğiniz kadar açabilir yada otomatik aç-kapa yapabilirsiniz)

Egzozunuzun istediğiniz yerine montaj yapabilir, istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. QTP vs. gibi yabancı menşeili cutoutlardan kalitesiz olduğu bir yeri yoktur, ayrıca her türlü garantisi de mevcut.

Hali hazırda sesli-free flow egzozu olan araçlar (turbo-atmosferik farketmez) için yeni tasarımımız şu an deneme aşamasında... Bu tip vanamızda ise egzozunuzun çapını küçülterek, polis v.s. durumlarında sesini azaltmanızı sağlar...

İletişim : yavuz selim öngül - yavuz364@hotmail.com - 0537 595 1608

Fiyat SCW üyelerine 51-60-63mm için 250TL.. 70-76mm için 270TL dir... Uzaktan kumandalı olursa 280tl ve 300tldir..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...t-egzozunuzun-sesini-ayarlayin-40691876/detay
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...t-egzozunuzun-sesini-ayarlayin-40806453/detay

Montaj yerini kendiniz istediğinz yere yapabilirsiniz, atmosferik araçlarda extra 1 egzoz daha takılabilir veya son susturucudan önce dışarı verilebilir.. 15hp e kadar güç alabilirsiniz..
Turbo araçlarda ise aracınıza bağlı olarak 50hp e kadar güç alabilirsiniz.. Katalitik konvertorden ya da bir susturucudan sonra koyduğunuz takdirde hem oldukça ses hem de iyi bir performans alabilirsinz..

Montaj için ustalarımız mevcuttur.. Aracınıza hiçbir şekilde kablo geçirmek için v.b. delik delmiyoruz.. tamamen orjinal oluyor.. Elektrik hattı ve egzoz bağlantıları ücretleri parça + işçilik 51-60-63mm ler için uygulamaya göre 350tl den başlar , 70-76mm ler için yine uygulamaya göre 400tl den başlıyor fiyatlar..
Ayrıntılar; Gövdesi komple 7071 özel alaşım aluminyumdan yapıldı ve üzerine koruma kaplaması yapıldı (eloksal) miller, klepe, kaplin gibi parçalar tamamen 304 paslanmaz.. motor dişlileri v.b. herşey metal.. bunların dışındaki ayrıntıları isteyen olursa sorabilirsiniz..

Resimde gördüğünüz düğmenin alternatifi de var, merak edenle görüşebiliriz..

Yine 304 paslanmazdan olan flanşları ve Muayeneye giderken söküp kapatabileceğiniz parçaları da içinde veriyorum... Ekstradan almanız gereken hiçbirşey yoktur, egzozcuya gidip taktıracaksınız..
Devrenin içinde kendi koruma devresi vardır, hiçbir şekilde yanma yüksek akım çekme v.b. olaylarla karşılaşmanız mümkün değil..

Garanti : 1 yıldır testleri yapılan ve yaklaşık 15 araçta denediğimiz bir üründür.. Hiçbir sıkıntısı yoktur. Bir problem olduğu takdirde 1 yıl garantisi vardır, ertesi gün yeni ürün kargoya teslim edilir.. Yada sınırsız sürede ustalarımıza gelerek tamirlik durum varsa tamirini yaptırabilirsiniz..

En güzeli gerçek sesi duymak ama olduğu kadar da buradan görebilirsiniz :)
Videolarda pek belli olmuyor ama ilk video Ayberkin en susmayan Cupra 2 si :) ikincisi de A3 1.8t
http://www.streetfire.net/video/electric-exhaust-silencer-on-cupra-2_2203946.htm
http://www.streetfire.net/video/elektrikli-egzoz-vanas-exhaust-cut-out_2203784.htm

32389540020_large.jpg

kumanda.jpg

cutout.png

IMAG0006.jpg

montaj dahil fiyatı mıdır?
değilse montajı ne kadar tutar?
bir de bilmediğim için soruyorum..orta susturucuya gelmeden önceki boruya eklenebilir mi ses için?
bir de fotoğrafta sanki aracın altında biraz extra çıkıntı oluşturuyor gibi duruyor..-5cm + koni amortisörlü araçta sürtme ihtimaline karşı soruyorum,sürtme yaşarmıyız?

montaj dahil fiyatları yazıyordu yukarıda aslında, 60mm için 350tl
İstediğiniz her yere eklenebilir.. Ne istediğiniz önemli, Ancak 1.6 atmoferik bir araçta son susturucudan öncesini tavsiye ederim..
Genelde yana doğru monte edildiği için aşağı doğru ekstra bi çıkıntı oluşturmuyor..
montaj dahil fiyatı mıdır?
değilse montajı ne kadar tutar?
bir de bilmediğim için soruyorum..orta susturucuya gelmeden önceki boruya eklenebilir mi ses için?
bir de fotoğrafta sanki aracın altında biraz extra çıkıntı oluşturuyor gibi duruyor..-5cm + koni amortisörlü araçta sürtme ihtimaline karşı soruyorum,sürtme yaşarmıyız?

İstediğiniz her yere eklenebilir.. Ne istediğiniz önemli, Ancak 1.6 atmoferik bir araçta son susturucudan öncesini tavsiye ederim..
Genelde yana doğru monte edildiği için aşağı doğru ekstra bi çıkıntı oluşturmuyor..

''Zeki Müren'de bizi görecekmi?'' :D:D:D

Yavuz dizellerde verdiği ses ve performans nasıl.

Leonlara nereye monte ediyorsunuz düğmeyi ve öğrenmek istediğim bir konu da yakıt sarfiyatını ne kadar etkilediği turbo araçlarda 50 hp ye kadar güç alınabilir demişsiniz sonuçta bunun getirisi kadar götürüsü de olacaktır

pardon gece vakti okurken dalgınlıkla montaj dahil fiyatları görmemişim =)
son susturucu iptali ile leon 1.6'nın nasıl ses verdiğini biliyorum ama acaba orta susturucudan önce yapılırsa daha iyi olur mu diye düşündüm,ama biraz fazla olabilir...
o yüzden dediğiniz gibi son susturucu öncesi kafidir.
montaj nerede yapılıyor ? anadolu yakası ? avrupa yakası? ve ortalama süresi ne kadardır ?
biliyorum çok soru sordum ama haftanın 6 günü çalışınca malesef zaman önemli oluyor =)

atmosferikte 15 bg demişsiniz..bu yazılımla mı 15 yoksa yazılımsız mı..?
eğer yazılımsız 15 ise bir de yazılımda 25 olur ki..bu durumda araç lezzet verecek bir duruma gelebilir

Hayırlı olsun yavuz uretım baslamıs yıne :)

Geri
Üst Alt