Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

elektrikli aynaların birlikte hareket etmesi..?!

balerya

Kayıtlı Üye
arkadaşlar elektirikli aynalarımın ayarlarını yaparken ayna sol(L Konumu) pozisyonundayken dikkatimi çekti sağ aynayıda hareket ettiriyor..sağ konuma(R Konumu) aldığımda ise sağdece sağ ayna hareket ediyor bir gariplik yok herşey olması gerektiği gibi!sizce farkına varmadan bir özellik varda onumu açtım yoksa yazılımsal bir hata ilemi karşı karşıyayım..ayrıca bu problem geçmişte yoktu..bugün oldu ya da bu yakında yeni farkkettim..sizden yardımlarınızı ve deneyimlerinizi bekliyorum..

Standard bir özellik bu. Hoşunuza gitmiyorsa serviste ya da vagcom ile kapatabilirsiniz.

Sol tarafın ayna bölümünü dışa (sola) açarken sağ ayna içe yani araba kaportasına doğru mu dönüyor tüm Leonlarda?

Arkadasim anormal bir durum yokb normal birsey StandarDi boyle

Herşey normal çalışıyor, arabanın keyfini çıkar

benimkiler bağımsızdı bi ara bilgisayara bağladılar, usta yanlış biyere mi dokundu ne olduysa şimdi benimkilerde ikisi bir oynuyor kol soldayken..bende önce solu ayarlayıp sonra sağı ayarlıyorum..

yaa ben bunu nasıl farkketmedim yılardır sanki bağımsızdı..anlamadım gittii kendim şüpheye düştüm yaaa :D nese bir problem olmaması güzell..yaa leon patlasada çatlasada allahh göstermesin yoldada kalsaaa keyif verici..çekerim sağaa izlerimm :D foto çekerim :D

hah aynısı bende de var bende konu açmıştım bununla ilgili.bu normal mi bende bozuldu diye üzülüyordum ama bende sanki daha önce bağımsızdı..
sol ile sağ bir çalışıyor...sağ tek başına çalışıyor..
ne kadar da kafamı karıştırmıştı bu olay..dur yarın bir daha bakacam..:confused::confused:

Az önce arabaya indiğimde kontrol ettim. Aynısı bende de mevcutmuş, hiç haberim yok :D İyi oldu ama öğrendiğim.

Geri
Üst Alt