Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

elegancede arka hoparlörü olmayanvarmı

huzeyir

Kayıtlı Üye
iyi bayramlar arkadaşlar
2010 ibiza 1.4elegance aracımızın arka kapılarında hoparlör yok
bazı arkadaşlarınkin de war acaba bizimkiinde bi eksiklikmi war

kardeş benım elımde 2007 leondan cıkma hopörlör var istersen pm at...

Olmaması kötü tabi ama DOD 2009 dan sonra farkedilir bi şekilde değişti.Şımardılarmı desem leon ve ıbıza satışları patladı hiç minnet yok müşteriye her gecen yıl araçlarda artı özellık beklenırken parası artıyo donanımdan kesiolar.Müşteri temsilcileri cok havalı vs. Demek istediğim kesin içinden almışlardır...

Olmaması kötü tabi ama DOD 2009 dan sonra farkedilir bi şekilde değişti.Şımardılarmı desem leon ve ıbıza satışları patladı hiç minnet yok müşteriye her gecen yıl araçlarda artı özellık beklenırken parası artıyo donanımdan kesiolar.Müşteri temsilcileri cok havalı vs. Demek istediğim kesin içinden almışlardır...
dogru katılıyorum benım aracım tr ye ılk gıren ıbızalardanmıs benım ıbıza zaten braz farklı 6 hoporlor on gogus daha ıcerı dogru ıbre cubuklarının ıcı sıyah spor ıbreymıs ustunde sertlestırılmıs yay lar aracın ustundeydı zaten en cok ıstegımde braz beklıyıp tsı yını almaktı cok pısmanım

benim aracımda 2009 haziran çıkışlı 1.2 elegance'dı ama benimkisinde vardı

style de 6 hop. çıktı :D ya bi konuyu merak ediyorum arabanın kitaçığında "GÜVENLİK" bölümünde toplam 4 hava yastığı görünüyo ama bizde neden yok?

stt.jpg

Ekli dosyalar

• stt.jpg
    stt.jpg
    67.5 KB · Görüntüleme: 3
Bende 2010 mayıs ayında aldım aracı Elegance

4 Hoperlor var aracta ve canımı en cok sıkan seyde biz aldıktan 5 ay sonra satılan Referance modellerinde bile kapı kolu aynalar boyalı geliyor :D

Cok fazla değişkenlik var hemde düzeysiz nitelikte... Üzücü:(

maalesef bendede çıkmadı sordum extra dediler üstelik kablosu bile çekilmemiş bi dünyya para i,stediler wazgeçtim

erkanide varmış orj.kolon dursunda tesisatı çeksin hallet bitsin

Geri
Üst Alt