Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Elde kalan Chemical Guys ürünleri

Kolay gelsin, satışınızın hızlı olmasını dilerim, ancak sizce , daha önce kendi ile cila bile yapmamış olan normal bir otomobil sahibi, nasıl seçim yapacak bu bilgiler ile? Ben olsam gruplandırır ve açıklama yazardım. Mesela: 1 yaşına kadar yeni otomobil var ise, X,Y ürünü ve bunların açıklaması, 2-3 yaşında daha yıpranmış ise X,Y,Z ürünü ve açıklaması vb.

Kolay gelsin, satışınızın hızlı olmasını dilerim, ancak sizce , daha önce kendi ile cila bile yapmamış olan normal bir otomobil sahibi, nasıl seçim yapacak bu bilgiler ile? Ben olsam gruplandırır ve açıklama yazardım. Mesela: 1 yaşına kadar yeni otomobil var ise, X,Y ürünü ve bunların açıklaması, 2-3 yaşında daha yıpranmış ise X,Y,Z ürünü ve açıklaması vb.

Ürünler zaten gruplara ayrılmış.Alacak olan arkadaş nasıl kullanılır dıye soracak.

Hakan usta yenı sıparıs ne zaman elinizde olur.Bir gelişme var mı?Biraz daha gecikecekse bu ürün gruplarında bır ıkı parca alalım.

Hakan usta yenı sıparıs ne zaman elinizde olur.Bir gelişme var mı?Biraz daha gecikecekse bu ürün gruplarında bır ıkı parca alalım.

Mehmet, selam, ne yazıkki biraz gecikecekler. Elde olmayan sebeplerden ötürü :( Bu ilanda olan ürünlerde ne yazıkki yeni siparişte olmayacak. (hex logicler hariç)

Çağlar bey, aracı görmeden öyle bir gruplandırma yapmak açıkçası yanlış olabilir. O km araçlarda bile hiç tahmin edemeyeceğiniz dairesel çizikler çıkabiliyor :(

Siz nasıl birşey isterseniz ona göre yardımcı olurum ya da aracınızın boyasına spot test yaparım (ücretsiz) ona göre reçete oluştururum :)

Geri
Üst Alt